Connect with us

Etkinlikler

Gıda ve içecek teknolojileri için kaçırılmayacak etkinlik: İstanbul Gıda – Tek Fuarı

Yayın Tarihi:

-

 

İstanbul Gıda-Tek, 10. Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı; yiyecek ve içecek üreticilerinin, ürünlerine ve markalarına değer katacak yenilikçi, güvenilir ve hızlı çözümleri bir arada bulabilecekleri ticari platform olmaya devam ediyor.

 

Gıda-Tek Fuarı, bölgesinin en çok tercih edilen, gıda işleme – ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği etkinlik olan 21. Avrasya Ambalaj Fuarı ile güçlerini bir araya getirmenin heyecanını yaşıyor.

Gıda, içecek ve sıvı gıda teknolojileri, süt ve sütürünleri teknolojileri, et ve et ürünleri teknolojileri, yaş sebze-meyve ve konserve üretim teknolojileri, depolama ve lojistik, gıda katkı ve yardımcı maddelerive gıda güvenliği – hijyen ve kalite kontrol teknolojilerine kadar geniş biryelpazede yerel ve uluslararası çözümleri bir araya getiren İstanbul Gıda-TekFuarı; 42 ülkeden 1200’den fazla yerel ve uluslararası katılımcılarına ve 93ülkeden 50.000’in üzerinde nitelikli ziyaretçilerine, 22-25 Ekim 2015 tarihleriarasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yeni iş bağlantıları gerçekleştirmefırsatı sunuyor.

 

SweetTech ile işinizi tatlıyabağlayın

İstanbulGıda-Tek Fuarı içerisinde yer alacak ve 2015 yılına özel yepyeni bir proje olan SweetTech özel bölümünde, nitelikliprofesyoneller;  çikolata, şekerleme, bisküvi,kuruyemiş ve pastacılık teknolojileri makine ve ekipmanları sektörleri ilebuluşacak.

SweetTechözel bölümünde; katılımcılar, talebin hızla arttığı gıda ve gıda-dışı endüstrilerden50.000’den fazla nitelikli ziyaretçi ile yeni iş birliktelikleri kurma fırsatıyakalayacak. Gıda üretim sanayisinden; çikolata, kakao ve kahve, şekerliürünler, gofret, helva, bal, reçel, kuruyemiş üretimi yapan firmalar; fırın vepastaneler, unlu mamul üreticileri, oteller, restaurantlar, catering firmalarıve fast food firmalarının sahipleri, yetkilileri, üretim müdürleri, teknikmüdürleri, kalite kontrol yöneticileri ve laboratuar uzmanları bu özel bölümünziyaretçileri olacak.

22-25Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’dadüzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan İstanbulGıda Tek Fuarı 10:00 – 19:00 (25 Ekim’de 10:00 – 18:00) saatleri arasındaziyarete açık olacak.

İstanbul Gıda-Tek Fuarı’nda yer almak veya fuarıziyaret etmek için foodtechfair@reedtuyap.com.tr adresi üzerinden fuar ekibi ile iletişime geçebilirsiniz

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com