Connect with us

Genel

REW İstanbul Fuarı, 11-13 Haziran’da!

Yayın Tarihi:

-

 

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Avrasya’nın lider Çevre Teknolojileri buluşmasına, bilet yerine “çöp” ile girilecek…İFO Fuarcılık tarafından T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 11.’si düzenlenen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul, “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında 2015’in en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarına ev sahipliği yapacak. Yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyonelin ziyaret etmesi öngörülen REW İstanbul’da, ilki geçen yıl gerçekleştirilen “Atık Bilet” uygulaması bu sene de tekrar ediliyor. “Kaynağında ayrıştırma yoluyla sıfır atık” hedefine dikkat çekmeyi amaçlayan uygulama ile ziyaretçilerin yanlarında getirecekleri cam, plastik veya kağıt atıklar, fuara giriş bileti yerine geçecek. Organizasyona, 27 ülkeden 300’e yakın firmanın katılımı bekleniyor

 

Sürdürülebilir çevrenin geleceğini bugünden şekillendiren teknolojiler, 11. kez REW İstanbul 2015’te sergileniyor. İFO Fuarcılık tarafından ilki 2005 yılında gerçekleştirilen organizasyon, alanında Avrasya’nın en önemli çevre buluşması olarak kabul ediliyor. Milyarlarca dolarlık büyük bir pazara hitap eden REW İstanbul, yalnızca ticari bir etkinlik olmanın da ötesinde, yıllardır süregelen eşzamanlı konferans ve programlarıyla da sektörün gündemlerine yön verecek.

 

REW İstanbul 2015, yeni yasaldüzenlemelerle hareketlenen çevre teknolojileri pazarında yılın en önemli buluşması olacak

 

“Ulusal Geri DönüşümStrateji ve Eylem Planı, yeni Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği ve yeni AtıkYönetimi Yönetmeliği ile birlikte, Türkiye’de çevre teknolojileri sektörü çokdaha hareketli bir pazar halini alacak” diyen İFO Fuarcılık Genel MüdürüZekeriya Aytemur, çevre yatırımları konusunda yasal yükümlülük sahibi tüm muhatapların, ihtiyaç duydukları bilgiye ve yeni teknolojilere, 11-12-13Haziran tarihlerindeki REW İstanbul’da ulaşabileceğini söyledi. Aytemur, “Buyıl 11.’si düzenlenen fuar; üretimlerinden ötürü çevre yatırımı yapmaklayükümlü KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atıkların yönetimi konusunda sorumluluğubulunan belediyeler, Organize Sanayi Bölgesi yönetimleri, çevre teknolojileri konusunda makine ve ekipman ürüten firmalar ile bu alanda iş kurmayı planlayanyatırımcılar için yılın en önemli buluşması olacak” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com