Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Altınderi Kayış ile geniş çeşit, hızlı teslimat, kusursuz teknik hizmet

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarma ekipmanları alanındaki dünyaca ünlü markaların yüzlerce çeşit ürününü Türkiye pazarıyla buluşturan Altınderi Kayış, 70 yılı aşan tecrübesiyle üstün kaliteli ürünleri; geniş ürün gamı, güçlü stok, hızlı teslimat ve kusursuz teknik hizmet anlayışıyla sunuyor.

1950 yılında kurulan ve 70 yılı aşan tecrübesiyle ürün tedariki ve imalatı konusunda alanında öncü firmalar arasında yer alan Altınderi Kayış; Continental Contitech, Megadyne, Nitta, Bando, Gates, Mitsuboshi MBL, Powerspan, S.Premium, DiamondFlex, BrecoFlex ve Fenner Drives gibi alanında lider dünya markalarının birçok ürünüyle Türkiye ve global pazarda pek çok sektörün güç aktarımı ve transmisyon ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Geniş ürün yelpazesinde; zaman kayışları, V-kayışlar, düz kayışlar, konveyör bantlar, yuvarlak kayışlar, tekstil ürünleri, güç aktarım ekipmanları ve daha birçok ürün yer alan Altınderi Kayış, üstün kaliteliye sahip ürünlerini; geniş ürün gamı, güçlü stok, hızlı teslimat ve kusursuz teknik hizmet anlayışıyla sunuyor.

Müşterileri ihtiyaçlarına anında cevap vermek için yüksek stok anlayışını merkezine alan firma, siparişleri en kısa sürede ulaştırmak için Türkiye’nin 4 farklı şehrinde bulunan şubeleriyle stoklarından gün içerisinde sevkiyat sağlıyor. Her sektörün üretim hattında kullanmak üzere güç aktarım elemanlarında ayırt edici müşteri taleplerine pek çok seçenek sunan Altınderi, alanında uzman ekibiyle düz kayış ve konveyör bant ürünlerde üretim hattının uzun süreli durmasını engellemek adına tamir hizmeti de sağlıyor. Uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde gelişimi ilke edinen Altınderi Kayış, satış sonrası her türlü teknik problemin çözümünde; takip, koordinasyon ve bilgilendirilme süreçleriyle müşterilerinin yanında yer alıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com