Connect with us

Motorlar

Bant Motor ile proje ve satış sonrası tam destek

Yayın Tarihi:

-

Hollanda menşeli Van Der Graaf markasının üretici onaylı Türkiye temsilciliğini yürüten Bant Motor, proje ve satış sonrası sağladığı tam destek hizmetiyle Van Der Graaf tecrübesini Türkiye pazarına sunuyor.

2006 yılından bu yana, 74 yıllık Hollanda firması olan Van Der Graaf’ın Türkiye temsilciliğini yürüten Bant Motor; tüm satış, servis, yedek parça ve teknik destek hizmetlerinde Van Der Graaf’ın tecrübe, destek ve garantisini Türkiye pazarı ile buluşturuyor. Proje aşamasında uygun güçte ve sisteme birebir uygun ölçülerde tambur motor seçimi dahil olmak üzere, ürünlerin müşteriye teslimine kadar özenle çalışan Bant Motor, satış sonrası ürünün kullanım performansını da aynı özenle takip ederek; sektöre proje ve satış sonrası tam destek hizmeti sunuyor.

Türkiye’de sektörün kullanımına Bant Motor tarafından sunulan Van Der Graaf’ın Tambur Motorları, ekstra yer kaplayan dişli, zincir, kayış, kasnak, kaplin gibi ekipmanlara ihtiyaç duymadan eksiksiz bir performans sunuyor. Konveyör tahrik sistemleri için vazgeçilmez bir alternatif olan tambur motorlar en zor şartlarda ve özel uygulamalarda dahi 7 gün 24 saat çalışmayı sürdürecek biçimde dizayn edilen yapısıyla dikkat çekiyor.

Birçok sektör ve uygulama alanının ilk tercihleri arasında yer alan Van der Graaf Tambur Motorları; gıda, paketleme makineleri, fırın makineleri, madencilik, hafriyat, inşaat, kömür işletmeleri, çimento fabrikaları, otomotiv endüstrisi, cevher işletme tesisleri, kağıt fabrikaları ve gıda ambarları, yükleme ve boşaltma makineleri, x-ray makineleri ve havaalanlarındaki bavul taşıma sistemlerinde kullanılır.

Tambur motorların öne çıkan özellikleri

  • Yüksek verim
  • Enerji tasarrufu
  • Yüksek performans
  • Üstün kalite
  • Üstün sızdırmazlık (IP66-67-68)
  • Sağlam, bakım gerektirmeyen tasarım
  • Uzun çalışma ömrü

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com