Connect with us

Elektrik Motorları

“Dert etmeyin, OMEC Motor’da bulunur”

Yayın Tarihi:

-

Elektrik motorlarının küresel ölçekteki geniş üretim gücü OMEC Motor, yüksek stok gücüyle fark yaratıyor. OMEC Motor Türkiye Ülke Müdürü Alkan Demircioğlu, “56 gövdeden 560 gövdeye kadar, on binlerce Omec elektrik motorumuzu, müşterilerimiz için Hollanda stoklarımızda hazırda bekletiyoruz” diyor.

Ham madde ve ürün tedarik sıkıntılarının çok ciddi anlamda yaşandığı günümüzde Omec Motor, rakiplerinden bir adım öteye geçerek müşterilerinin acil ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek adına çok yüksek adetlerde elektrik motorunu stoklarında hazır bekletiyor. Firma, Hollanda Arnhem’de yer alan genel merkezindeki ana dağıtım deposunda, on binlerce adet elektrik motorunu hazırda tutarak, stoktan teslimde fark yaratıyor. İhtiyacınız olan elektrik motorunun OMEC Motor stoklarında bulunup bulunmadığı ise firmanın web sitesinden kolayca kontrol edilebiliyor.

Konuyla ilgili detayları aktaran Alkan Demircioğlu, “Sitemize girip, ihtiyacınız olan elektrik motorunun o anda stoklarımızda olup olmadığını, varsa kaç adet bulunduğunu kendiniz kolay ve hızlıca kontrol edebilirsiniz. Omec Motor’un Hollanda Arnhem’de yer alan ana dağıtım deposundaki canlı stok listesine www.omecmotors.com/electric-motor-stock/ web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan elektrik motorunu stoklarımızda bulmanız durumunda

buy cheap kamagra oral jelly

, yük taşıma firması bilgisini bizimle paylaşmanıza takiben elektrik motorumuzun sizlere olan teslim süresi yalnızca 1 iş günüdür” açıklamasında bulunuyor.

“Dert etmeyin, OMEC Motor’da bulunur” diyen Demircioğlu, açıklamasına şöyle devam ediyor: “Aradığınız elektrik motorunu stoklarımızda standart bir yapıda bulabileceğiniz gibi, mevcut modifikasyon merkezimiz sayesinde yine aynı yerde; fren, enkoder, cebri fan, özel elektriksel/mekaniksel tasarımlar vb. motor ek donanımlarını da sizlerin hizmetine hızlı ve kolayca sunuyoruz. Bunları yaparken, yine aynı merkezimizde her bir motorumuzu test edebiliyoruz, talep etmeniz halinde test raporlarını da sizlerle paylaşıyoruz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com