Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Megadyne Accu-Link®: Kolay montaj ile sorunsuz çalışan çok amaçlı V-kayışı

Yayın Tarihi:

-

Poliüretan polimerden imal edilen Megadyne Accu-Link® V-kayışı, klasik kauçuk V-kayışlarına güvenilir bir alternatiftir: Çok yönlüdür, kurulumu ve bakımı kolaydır. Ayrıca, geleneksel kauçuk kayışlara göre daha uzun bir çalışma ömrü sağlarken, stok maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olur.

Avantajları

Takviye sağlaması amacıyla çok katmanlı polyester kumaş bileşeni ile en yüksek kalitede poliüretan polimerden üretilen Accu-Link® V-kayışları; tuzlara, aşındırıcı kimyasallara, mineral içerikli yağlayıcılara ve diğer greslere karşı olağanüstü direnç gösterir ve ekstra dayanım sağlar. Bu dayanım, deniz ortamları ve -25 °C ila 80 °C arasındaki sıcaklıklar dahil olmak üzere çok çeşitli çevresel koşullara uyum özelliğiyle uzun çalışma ömrü sağlar.

Çok yönlülük ve uygunluk

Accu-Link® V-kayışı

, kurulumu kolay bağlantılardan oluşur, böylece kayış gerektiği kadar uzun veya kısa olabilir ve montajın zor olduğu durumlarda kolayca uygulanabilir. Pratikte bir rulo Accu-Link® V-kayışı, bir dizi ayrı standart uzunlukta V-kayışının yerini alarak tutulması gereken stok miktarını azaltır ve stok yönetimini kolaylaştırır. Ancak tüm bu kolaylıklara rağmen performanstan taviz vermez; bu hassas yapılı V-kayışlar sorunsuz ve sessiz çalışır. Yeniden gerdirme gerektiğinde, ihtiyaç duyulan sayıda baklayı çıkarmak ve kayışı maksimum verimliliğe geri döndürmek kolaydır ve daha fazla bakım kolaylığı sunar.

Megadyne Accu-Link®; tekstil, tarım, denizcilik işletmeleri, cam üretimi, metal ve ahşap işleme de dahil olmak üzere çok çeşitli sektör uygulamalarında en yüksek standartta performans sergiler. Bu yenilikçi V-kayış tüm farklı kullanımlarda, son kullanıcılarına geleneksel alternatiflerin sağlayabileceğinden daha fazla seçenek ve daha fazla bakım kolaylığı sunar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com