Connect with us

Redüktörler

Otomasyon ve robotik teknolojilerinde redüktörlerin gelişim üssü Neugart

Yayın Tarihi:

-

Planet redüktörlerin ve müşteriye özel redüktörlerin geliştirilmesinden üretimine ve satışına kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştiren Neugart, kurulduğu 1928 yılından bu yana planet redüktörleri hem geliştiriyor hem de üretiyor.

Sektöre makine imalatı yapan ve tesis mühendisliği sunan işletmelerin üstesinden gelmek zorunda olduğu çok zorlu bir sorun var: Üretimde kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden uygun maliyete ulaşmak. Neticede, otomasyon düzeyi çok yüksek olan tesisler yıl boyunca kesintisiz çalışmak zorunda. Yarım yüzyıldan beri böylesi taleplere cevap veren planet redüktörlerini hem geliştiren hem de üreten Neugart, müşterileriyle yürüttüğü iş birliği ile ürünlerini sürekli daha ileri düzeylere taşıyor.

Redüktörlere yöneltilen talepler uygulamaya bağlı olarak değişiklikler göstermektedir. Yüksek dinamiklikteki lineer uygulama modülleri, işleme performansı yüksek, dayanıklı bileşenler gerektirir. Giriş bileşenlerinin hafif olması nedeniyle çoklu eksen sistemlerinin ayarlanabilirliği oldukça yüksektir, bu da daha etkin işlem zamanları sağlar. Öte yandan, “al-ve-yerleştir” (pick-and-place) sistemleri tekrarlama işleminde son derece yüksek bir kesinlik oranını ve sistemin rijitliğinin de buna uygun derecede olmasını gerektirir; bunun anlamı da son ürünün hızlı ve noktası noktasına bir kesinlikle yerine konmasıdır.

Müşterinin özel gereksinimlerine göre konfigüre edilebilen Neugart Planet Redüktörleri; güvenilir bir şekilde ve yüksek bir kesinlikle çalışarak, müşteri talepleri ne kadar yüksek seviyede olursa olsun karşılar.

Neugart avantajları

Ekonomik redüktör çözümleri: Modüler tasarım prensibine göre çok farklı varyasyonlarda mevcut olan Neugart Planet Redüktörleri, bu prensiple kaliteden ödün vermeden yatırım maliyetini ekonomik hale getirir. 

Güvenilir ve uzun ömürlü redüktörler: Planet redüktörleri bütün kullanım ömrü boyunca yağlama maddesi değişimi gerektirmez. Neugart’ın kendi ürettiği eşsiz tasarımı, redüktörün ömür boyu ekstra yağlanmasını gerektirmez ve redüktör görevini güvenilir bir şekilde yerine getirmeye devam eder.

Ürün seçimini kolaylaştıran akıllı yazılım: Farklı uygulamalar için doğru redüktörü seçmek kolay değildir. Uygulamaların yapıları karmaşıktır, çok farklı faktörler çok önemli roller oynayabilir. Neugart’ın kullanımı kolay akıllı yazılımı bu konuya ışık tutar.

Dünyanın dört bir yanında kullanımda: Dünyada Neugart redüktörlerinin kullanılmadığı neredeyse hiçbir ülke yok. Tecrübeli satış mühendislerinin oluşturduğu ağ dünyanın her yerine yayılmıştır. Böylece nerede olursanız olun yanınızda her zaman Neugartlı bir uzman bulunur.

Advertisement

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com