Connect with us

Güç Aktarım Teknolojileri

Araç üstü ekipman ve mobil hidrolik üst yapıda küresel çözüm ortağı Kozmaksan

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarma organları, PTO ve ara şanzıman üretimiyle alanında sektör lideri Kozanoğlu Kozmaksan, 46 yıllık tecrübesiyle araç üstü ekipman ve mobil hidrolik üst yapı uygulamalarına yönelik geniş bir portföyde üretim yapıyor. Pazarın ihtiyaçlarına yönelik ürettiği ürünleri 6 kıtadan 92 ülkeye ihraç eden Kozmaksan, tüm dünyada çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.

Toplam 5 bin metrekarelik alana sahip fabrikasında imal ettiği ürün grupları arasında; Power Take-Off (PTO), ara şanzıman, sandviç PTO, redüktör, 4×4 transfer kutusu, motor redüktörü, disk balata sistemi, su pompası, itfaiye ekipmanları, hidrolik ekipmanlar, sonsuz vida mekanizması ve daha birçok ürün yer alan Kozmaksan, her çeşit ticari araçlarda kullanılan araç üstü ekipman ve mobil hidrolik üst yapı uygulamaları için hidrolik ve pnömatik ekipmanlar üretiyor. Yarım asra dayanan tecrübesiyle güç aktarma organları, PTO ve ara şanzıman üretiminde alanında sektör lideri olan Kozmaksan, küresel ölçekte çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.

Dünyaya yayılan etkin bayi ağı ile müşterilerine hizmet veren firma; Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Avustralya, Kanada, Tayland, Filipinler, Güney Kore, Afrika, Mısır, Hindistan, Peru, Polonya, Endonezya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan 15 uluslararası bayisiyle satış sonrası servis hizmetleri de sağlıyor. Ulusal ve uluslararası pazarlarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla güç aktarım konusunda ürünlerini sürekli geliştiren Kozmaksan, pazarın; tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme ihtiyaçlarına da çözüm sunuyor.

Pazarın ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler

Her türlü hidrolik ve dişli sistemleri uygulamaları konusunda müşterilerine eksiksiz çözümler sunan Kozmaksan’ın ürünleri ağırlıklı olarak; damperli kamyonlarda, hidrolik çöp kamyonlarında, kar küreme araçlarında, yol süpürme araçlarında, akaryakıt tankerlerinde, asfalt serici ve tuz serpme araçlarında, mobil hidrolik vinçlerde, çekicilerde, kancalı yükleyicilerde, sepetli platformlarda, oto taşıyıcılarda, itfaiye araçlarında ve kombine kanal temizleme araçlarında kullanılıyor. Ürettiği ara şanzımanlar; kombine kanal temizleme araçlarında, beton pompalarında, fosseptik çukuru temizleme araçlarında, vakumlu araçlarda ve itfaiye araçlarında kullanılan Kozmaksan’ın çift çıkışlı ara şanzımanları; PTO çıkışı olmayan veya uygulama için yeterli kapasiteye sahip olmayan araçlara çözüm sunuyor. Firma, 2007 yılında başladığı beton pompaları ve beton mikserleri için PTO üretimine de devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com