Connect with us

Güç Aktarım Teknolojileri

Yaman Endüstriyel, dünya devi markaları üstün mühendislik hizmetleriyle sunuyor

Published

on

Alanında lider birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüterek, farklı iş alanları olan; rulman, güç aktarım, pnömatik ve hidrolik, konveyör bantlar, spreyleme sistemleri ve sızdırmazlık ürünlerini tek bir çatı altında birleştirerek endüstriye hizmet veren Yaman Endüstriyel, dünya devi markaların kalitesini, üstün mühendislik hizmetleriyle Türkiye pazarına sunuyor.

SKF, Festo, Habasit, OKS, Optibelt, PVD, Kastaş, Rota Seal, Spraying System Co. gibi farklı sektörlerde küresel ölçekte lider markaların Türkiye distribütörü olan Yaman Endüstriyel, yarım asrı aşan tecrübesiyle bu markaları üstün mühendislik hizmetleriyle taçlandırıyor. Geniş ürün yelpazesinde barındırdığı rulmanlar, güç aktarım ürünleri, pnömatik ve hidrolik ürünler, konveyör bantlar, spreyleme sistemleri ve sızdırmazlık ürünleriyle makine üzerinde her bir segmente ait malzemeyi tek bir çatı altında toplayan Yaman Endüstriyel, bu ürünlerin yanı sıra sağladığı mühendislik hizmetleriyle endüstrinin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor. 

Termal ölçümleme ve raporlama, vibrasyon ölçüm ve raporlama, spindle servis hizmeti, SKF rulman, yerinde işleme sistemi, eksen ayar ve raporlama hizmeti, hava kaçak ölçüm hizmeti, konveyör bant montajı ve çeşitli eğitimler ile üstün mühendislik hizmetleri sunan Yaman Endüstriyel, bu hizmetleriyle iş ortaklarına değer katarak; toplam sahip olma maliyetlerini düşürmek için çalışmalar yapıyor, ürün geliştiriyor, yeni teknoloji ürünleri tavsiye ederek kullanım ömürlerini yükseltiyor ve arızaların kök nedenlerini tespit ederek gereksiz malzeme sarfının önüne geçiyor. Lider markalar ve mühendislik gücü sayesinde müşterilerinin her zaman yanında olan firma, kullandığı Endüstri 4.0 ERP Programı ile müşterilerinin makinelerini online olarak 7/24 izliyor, arıza öncesi bildirim yaparak plansız duruşların önüne geçiyor.    

Geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı hizmet yapısıyla endüstrinin çözüm ortağı olan Yaman Endüstriyel; tarım ve havacılıktan otomotive, kompresörlerden elektrik motorlarına, inşaattan gıdaya, endüstriyel fanlardan pompalar ve güç aktarma ürünlerine, tıp ve sağlık hizmetlerinden madencilik, mineral işleme ve çimento sektörüne, petrokimyadan, kağıt sektörüne ve hatta rüzgar enerjisine kadar endüstrinin hemen hemen her alanına çözümler sunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com