Connect with us

Rulmanlar

Endüstriyel ürün tedarikinde mühendislik hassasiyeti: Yaman Endüstriyel

Yayın Tarihi:

-

Otomotiv alanındaki 50 yılı aşkın tecrübesini endüstriyel ürün tedariki alanına da taşıyan Yaman Endüstriyel, distribütörlük ve bayilik ağıyla öne çıkıyor.

Geniş ürün gamıyla iş ortaklarının yanında olan Yaman Endüstriyel, birçok ürün ve hizmetlerin tedariğini yapmaktadır:

6.000 metrekarelik tesisinde faaliyetlerini devam ettiren Yaman Endüstriyel;

SKF, Festo, Habasit, Optibelt, Kastaş, Rotaseal, Spraying Systems ve daha birçok yerli ve yabancı markanın distribütörüdür.

Mühendislik hizmeti

Yaman Endsütriyel, ürün tedarikinin yanı sıra mühendislik çözümleriyle de fark yaratmaktadır. Firmanın mühendislik çözümleri şu başlıkları kapsamaktadır:

  • Termal ölçümleme ve raporlama
  • Spindle servis hizmeti
  • Yerinde işletme sistemi
  • Eksen ayar ve raporlama hizmeti
  • Hava kaçak ölçüm hizmeti
  • Konveyör bant montajı ve eğitimler

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com