Connect with us

Lineer Hareket Araçları

Screwjack’in yerli mucidi MecMot

Yayın Tarihi:

-

Dairesel hareketi lineer harekete çevirerek yük kaldırma, baskı oluşturma gibi uygulamalarda güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunan Screwjack’in (Vidalı Kriko) profesyonel anlamda Türkiye’deki ilk üreticisi MecMot, hareketin olduğu her sektöre çözüm sunuyor.

Yerli Screwjack üretimiyle büyük bir atılım gerçekleştiren MecMot, başta demir-çelik sektörü olmak üzere endüstrinin hemen hemen her alanına çözümler sunuyor. Özel ölçülerde de üretim gerçekleştirebilen MecMot’un ürünleri; demir-çelik fabrikalarında, demir-çelik sektörüne makine üretimi yapan firmalarda ve bütün demir-çelik tesislerinde tercih ediliyor. Hızlı teslimat özelliğiyle de ön plana çıkan MecMot’un yerli üretim Screwjackleri; hadde hatları, dilme hatları, boy kesme hatları, asitleme, yüzey temizleme gibi demir-çelik sektörünün bütün üretim hatlarında kullanılıyor. 

MecMot Screwjack’lerinin öne çıktığı bir diğer sektörü ise savunma sanayi oluşturuyor. Savunma sanayisinin her türlü hareket alanında tercih edilen vidalı kriko; zırhlı personel taşıyıcılar, tanklar, roket rampaları, füze rampaları, araç seviyelendirme sistemleri gibi birçok uygulamaya çözüm sunuyor.

Havacılık alanında özellikle hangarlardaki platformların bütün hareketli yapılarına üstün çözüm sunan Screwjack; mobil araçlar, araç üstü ekipman üreticileri, birçok farklı makine üreticisi, paketleme, ambalaj, cam makineleri, konveyör sistemleri, medikal sektörü gibi üretimin olduğu her uygulama alanında tercih ediliyor. 

5 yılda 24 ülkeye ihracat

Screwjack, linear aktuatör ve yön değiştiriciler olmak üzere 3 ana ürün grubu üzerinde üretim gerçekleştiren MecMot, kurulduğu 2017 yılından bugüne hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda çok hızlı büyüme gerçekleştirdi. Kısa sürede Avrupa pazarında daha da büyümeyi hedefleyen firma; başta Amerika olmak üzere Fransa, Polonya, Kazakistan, Almanya, Irak, İspanya gibi toplam 24 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com