Connect with us

Redüktörler

Alüminyum gövde yeni seri NORD redüktör üniteleri

Yayın Tarihi:

-

NORD Drivesytems, SI/SMI serisi alüminyum gövde sonsuz vidalı redüktörler ve Unibloc serisi önden milli ve helisel konik tip redüktörleri takiben, paralel milli ve 02040 seri sonsuz vidalı redüktörlerle hizmet sunmaya devam etmektedir.

Avantajları

Alüminyum döküm gövde yapısı daha güçlü ve daha hafif bir yapı oluşturmaktadır. Özellikle otomatik olarak hareket eden sistemlerde, redüktör ağırlığının önemli bir parametre olduğu hesaba katıldığında ürünün hafif ve kompakt yapısı, maliyet için önemli bir kriter olmaktadır.

Alüminyum gövdeler, döküm malzemelere göre daha fazla korozyon dayanımı sağlamakta ve harici boya gerektirmemekle birlikte, demir döküm malzemelere göre daha iyi ısı iletimi sağlamaktadır. Ek olarak sunulan opsiyonlarla daha düşük sıcaklıklarda çalışma imkânı sağlar.

Alüminyum gövde paralel milli redüktör serisi üniteler

NORD Drivesystems, SK 0182.1 / SK 0282.1/ SK 1282.1 / SK1382.1 ile 4 farklı model sunmaktadır.

 

 

SK 0182.1 

 

SK 0282.1

 

SK 1282.1

Teknik bilgiler

Karıştırıcı uygulamalar için özel olarak güçlendirilmiş rulman ve yağlama sistemleri kullanılarak (VL, VL2, VL3) redüktöre gelen hem eksenel hem de radyal yüklere karşı daha yüksek dayanım sağlanmış olur.

Alüminyum gövde sonsuz dişli redüktör serisi üniteler– SK 02040.1

NORD Drivesytems, SK 02040 model unicase demir döküm gövdeli sonsuz vidalı redüktör serisini geliştirerek, SK 02040.1 versiyonu ile alüminyum malzemenin dayanıklı ve hafif yapısı ile ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir. NSDtuph yüzey uygulaması opsiyonu sayesinde, gıda ve kimya uygulamalarında yüzey koruma ve korozyona karşı mukavemet kazandırılmaktadır.

Ayrıca ATEX 2/3 D ve 2/3 G sertifikalı olarak da ürünler temin edilebilmektedir.

M.Orkun Yılmaz
Makine Mühendisi
Bursa Bölge Satış Sorumlusu

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com