Connect with us

Genel

Alüminyum sektörünün 2015 yılı buluşması

Yayın Tarihi:

-

 

ALUEXPO FUARINI KAÇIRMAYIN 08-10 EKİM 2015

 

ALUEXPO2015 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11. hollerinde, Hannover-Messe Ankiros FuarcılıkA.Ş tarafından TALSAD – Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği’nin desteği ile düzenlenecektir.

 

Metalurji sektöründe 1992 yılından buyana düzenlediği ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST fuarları ile elde ettiği büyük başarısını 2009 yılından beri  ALUEXPO fuarı ile alüminyum sektörüne de taşıyan Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş Türkiye’nin tek ve Avrasya’nın en önemli alüminyum fuarını gerçekleştirerek,sektörün takdirini kazanmaktadır.

Düzenlendiği 2009 yıllarından bu yana yoluna büyüyerek devam eden ALUEXPO 2015 fuarına 30’u aşkın ülkeden 350 ‘den fazla katılımcı ile 70’ i aşkın ülkeden 10.000’nin üzerinde sektörel ziyaretçi beklenmektedir. Yaklaşık 20.000 m2 fuar merkezinde 9.000 m2 net stand alanı ile düzenlenecek olan ALUEXPO 2015 Fuarı global alüminyum sektörünün 2015 yılında ki en önemli fuarları arasında yer alacaktır..

 

  1. Holde yer alan başta TALSAD üyeleri olmak üzere Türk alüminyum sektörünün önde gelen üreticilerisergileyecekleri her türlü alüminyum ürünüotomotiv, inşaat ve yapı, beyaz eşya, savunma,ulaştırma, ambalaj ve üretimlerinde alüminyum kullanan benzer sektörlerden gelen profesyonellerin beğenisine sunma fırsatı yakalayacaklar.

 

  1. ve 11. Hollerde sektörün uluslararası tedarikçileri, alüminyum üreticilerine ve sektörle ilgili faaliyet gösteren ziyaretçilere son teknoloji makina, ekipman,malzemeve servislerini tanıtacaklar.

ALUEXPO 2015 Fuarında standların %90 ‘ı satıldı, stand alanları tükenmeden siz de yerinizi alın.

 

ALUEXPO 2015 KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Bu destekten yararlanmak isteyen katılımcılarımıza geç kalmadan KOSGEB başvurularını tamamlamalarını tavsiye ediyoruz.

 

ALUEXPO 2015 Fuarının yurtdışı tanıtım faaliyetlerinin yanı sıra, ziyaretçi sayısının arttırılması amacıyla T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, İstanbul Madenve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde 40 ülkeden “Alım Heyeti” programı düzenlenecektir. Yurt dışından, alım heyeti kapsamında ziyaretçi olarak katılmak isteyen firma yetkilileri bulundukları ülkedeki T.C. Büyükelçiliği’nin Ticaret Müşavirliklerine veya Ata şeliklerine başvuru yapabilirler.

 

Ayrıca İDDMİB – İstanbul Demir veDemir dışı Metaller İhracatçıları Birliği ve Organizatör Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle yurt dışından Nitelikli Alım Heyeti düzenlenmesi çalışmalarına başlanmıştır.

 

Alüminyum Sektörünün Uzmanları 7. Alüminyum Sempozyumu’nda..

ALUEXPO 2015 fuarı ile eş zaman ve mekânda 8 ve 9 Ekim 2015 tarihlerinde, TALSAD -Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası işbirliği ile 7. Alüminyum Sempozyumu da düzenlenecektir. Sempozyum sektörünönde gelen isimleri, uzmanlar ve akademisyenlerin katılımıyla alüminyum sektörünü ekonomik,teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi ve Türkiye’nin alüminyum dünyasındaki yeri ve geleceği için bir vizyon oluşturmayı amaçlamaktadır.

Sizi alüminyum ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz ALUEXPO 2015, 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’na katılmaya ve ziyaret etmeye davet ediyoruz.

ALUEXPO 2015 websayfamız da bulunan Ziyaretçi Ön Kayıt Formunu” ücretsiz olarak doldurarak, size verilen “ID“numarası ile Ziyaretçi Ön Kayıt bankosundan vakit kaybetmeden kayıt işleminizi yaptırarak fuara giriş yapabilirsiniz.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com