Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

AQUATHERM sizlere kalite ve güveni sunmaya devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

 

İlk polipropilen boru sistemini Türkiye’ye getirerek, Türk tesisat sektörüne kazandıran Gelişim Teknik A.Ş. kaliteli ürün gamındaki aquatherm ürünleri ile göz kamaştırıyor. Sağlık, konfor ve hijyen felsefesiyle üretilen aquatherm tesisat sistemleri, içme suyunu zehirli kimyasallara karşı korurken, odalar arası duyulabilecek su akış sesini önleyerek konfor sağlıyor.

Bu sistemde; boru bağlantılarında lehim ya da tutkal kullanılmadığından su kimyasallara ve metal iyonlara karşı tam anlamıyla korunabiliyor. Uzun ömrü, işçiliğin kolay oluşu, ısı iletim katsayısının düşük oluşu, kireç tutmaması ve yüzey pürüzsüzlüğü malzemenin üstün vasıflarını meydana getirmektedir.

Darbe ve kimyasallara dayanıklı olup, uzun yıllar bozulmadan kullanılabilirlik özelliğine sahiptir. Bazı sebeplerden kaynaklanan iç ve dış korozyona dayanıklıdır. Bu özelliğini farklı uygulama alanlarında kullanan aquatherm, sıhhi tesisat sistemleri(Green Pipe),ısıtma-soğutma (fan coil) ve jeotermal sistemleri(Blue Pipe), yerden ısıtma sistemleri (Grey Pipe), yangın/sprinkler sistemleri (Red Pipe), duvardan ve tavandan ısıtma ve soğutma sistemlerini (Black System) geliştirmiştir. Bulunması zor olan çapları da bünyesinde barındıran aquatherm, bu özelliğinden dolayı jeotermal hatların tesisatında da özellikle tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. aquatherm sıhhi tesisat sistemleri sayesinde, su ilk kaynaktan çıktığı gibi saf ve temiz bir şekilde kullanıcıya ulaşmaktadır. LEED (enerji ve çevre tasarımı) kriterlerine de uygunluk gösteren aquatherm boruları bu sayede ekolojik olarak rakiplerine fark atmaktadır.

Dikkat çeken diğer bir ürün ise, Gelişim Teknik A.Ş tarafından 20 seneden fazla bir süredir kullanılan Wavin AS sessiz borudur. Astolan hammaddesinden üretilen Wavin AS Sessiz Boru®, 95°C’ye kadar kimyasal ve yağ   atıklarına   karşı dayanıklılığı sayesinde, özellikle çürüyen pik tesisat sistemlerinin yenilenmesinde tercih edilmektedir. Hastanelerde ve laboratuvarlarda korozyona uğramadan, delinmeden ve sorun   çıkarmadan görevini yapar. Büyük mutfaklarda ve çamaşırhane giderlerinde deformasyon ve tıkanma riski olmaksızın rahatlıkla kullanılabilir. Hafif olması sayesinde taşınması çok kolaydır. Diğer boru sistemlerine geçişleri sorunsuzdur. Montajı kolay ve güvenilirdir. Bakım ve onarım gerektirmez.  Sağlam ve stabildir. Tüm hava şartlarında kullanılabilir yapıdadır. Sessizliği ile tanınır (4 litre/sn’de 11 dB’dir). Terleme yapmaz ve yüksek binalarda kullanımı rahat ve güvenlidir. DN 56- DN 200 arası tüm boru ve ek parçaları ile komple bir sistemdir.

Müşterilerine sonsuz konforu yaşatmayı amaçlayan Gelişim  Teknik A.Ş., aquatherm ve Wavin AS ürünleri dışında HL ve KALDEWE ile müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılar.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com