Connect with us

Etkinlikler

EagleBurgmann Petrol ve Gaz Fuarı GYPS 2017’ye katıldı

Yayın Tarihi:

-

EagleBurgmann Kuzey Afrika’nın En Büyük Petrol ve Gaz Fuarı GYPS 2017’ye katıldı

 

Fotoğraf Açıklama: Mısır Petrol Fuarı’nda EagleBurgmann standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

 

Kuzey Afrika’nın petrol ve gaz endüstrisi için en etkili fuarlarından biri olan Mısır Petrol Fuarı (EGYPS), 14-16 Şubat 2017 tarihleri arasında Kahire Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Fuarda 500’den fazla şirket ürünlerini sergiledi. Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkelerinden gelen 15.000’den fazla katılımcı fuarı ziyaret etti. Fuar aynı zamanda 150’den fazla konuşmacıya da ev sahipliği yaptı.

 

 

EagleBurgmann Türkiye’nin ilk kez katıldığı bu fuara, bölgenin önde gelen petrol&gaz,  kimya, proje&mühendislik şirketlerinin yanı sıra pompacılar ve son kullanıcılar da iştirak etti.

 

EGYPS 2017 Fuarı’nda en çok ilgi gören standlardan biri EagleBurgmann Türkiye standıydı.  Petrol ve gaz endüstrisi, rafineri teknolojisi ve kimya sektöründen birçok misafir tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçilere, EagleBurgmann ürünleri ve de satış sonrası yerinde servis hizmetleri hakkında detaylı bilgiler verildi.

 

EagleBurgmann Türkiye Temsilcileri, fuar ziyaretçilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek; hem ulusal, hem de yerel etkinliklerde müşterileriyle buluşmaya devam edeceklerini dile getirdi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com