Connect with us

Kayış ve Kayış Tahrikleri

Araç asansörlerinde yeni çelik kordlu zaman kayışlarıyla yüksek hedefler

Yayın Tarihi:

-

Baskı altında performans: Megadyne kayışları araç kaldırma sistemleri için hassas ve bakım gerektirmeyen güvenilirlikle çalışırken, sürekli yük altında olağanüstü yük kapasitesi ve yüksek iletilebilir güç seviyeleri sunar.

Çelik kadar güçlü

Araçların kaldırılmasında, uygulanan kuvvet ve güvenlik çok önemlidir. Megalinear GW 14 ve GW 20 açık uçlu kayışların tümü, işin üstesinden fazlasıyla gelir. Güç aktarım sistemlerinde 60 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ve yüksek gerilimli çinko kaplı çelik kordlardan oluşan bir çekirdek sistemine sahip olan Megadyne’de, tecrübeli mühendisler tarafından tasarlanan bu termoplastik poliüretan kayışlar, ağır koşullarda da dayanıklılık ve yüksek performans gösteren güvenilir ürünlerdir.

Akıllı tasarım

Megadyne kayışlarda dişliye katkıda bulunan bir faktör, dişler üzerindeki ekstra dayanıklı plastikten yapılmış özel kaplamadır. Bu tasarım özelliği, titreşimleri ve sürtünme katsayısını da düşürdüğü için gürültüyü en aza indirir; böylece diğer sistem bileşenlerinde de operasyonel aşınmayı azaltır. Kayışların ayrıca çok düşük bir uzama oranı vardır, bu da performanstaki hassasiyeti artırır ve adımlarda çıkabilecek sorunları önler. Bu ürünlere dahil edilen diğer özellikler, ağır kaldırma uygulamalarında mevcut olan tüm çevresel zorluklara ve aşındırıcı koşullara dayanma kapasitesini içerir. Kayışlar yaygın yağlara, greslere, yağlayıcılara, çeşitli çözücülere, asitlere ve alkalilere karşı dirençlidir ve ozon saldırısına karşı kusursuz koruma sağlarlar. Geniş bir sıcaklık aralığında da çalışabilirler.

Tasarruf

Daha uzun süre dayanan, aşınmaya, yırtılmaya ve eskimeye karşı dirençli olan, güvenilir ve verimli performans sağlayan daha dayanıklı kayışlarla bakım maliyetleri ve sistem arıza süreleri azaltılabilir. Ayrıca, daha düşük gürültü seviyeleri daha iyi bir çalışma ortamına katkıda bulunur. Megalinear GW 14 ve GW 20 kayışları; 50 mm, 100 mm, 150 mm ve 200 mm standart genişliklerde ve 100 M standart uzunlukta mevcuttur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com