Connect with us

Etkinlikler

Automechanika Istanbul, dünyanın önde gelen bakım, onarım ve tamir platformu IBIS ile güçlerini birleştiriyor

Yayın Tarihi:

-

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul, Uluslararası “Body Shop” Sempozyumu IBIS ile işbirliği yapıyor. 2001 yılından beri endüstri liderlerini en son trendleri takip etmeleri için bir araya getiren IBIS konferansları, sektördeki tüm oyunculara bir “network” oluşturma imkanı sağlıyor. Bu işbirliği ile Türk otomotiv endüstrisine bakım, onarım ve tamir alanlarında büyük katkı sağlanması hedefleniyor.

IBISConnect Turkey Online Etkinliği 7 Ekim’de gerçekleşecek

Automechanika Istanbul, 7 Ekim 2020 Çarşamba günü 10:00 – 13:00 saatleri arasında üç saatlik canlı simulcast olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği‘nde yer alacağını duyurdu.  Etkinlik süresince Türkiye pazarının pandemik krizden nasıl kurtulduğu ve değişimlerin nasıl hızlandığı ele alınacak.

Türkiye, İngiltere ve ABD’den özel olarak seçilmiş uzmanlardan oluşan konuşmacılar, gerçekleşecek 25 dakikalık 6 ayrı ,kapsamlı oturumda, pazardaki ilgi çekici fırsatları değerlendirip, 2020/21 dönemi için yorum ve öngörülerini paylaşacaklar. Otomotiv sektörü profesyonelleri, pandemi sonrası dönemde online olarak gerçekleşecek IBISConnect Turkey Online Etkinliği‘nde bir araya gelecekler.  Etkinliğe katılım göstermek isteyen ziyaretçiler, ücretsiz kayıt işlemlerini tamamlayarak yeni iş bağlantıları kurma şansı bulacaklar.

Ziyaretçiler Automechanika Istanbul fuarı ile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak için ilk kez bir dijital ortamda yer alacak Automechanika Istanbul standını da ziyaret edebilecekler.

Daha fazla bilgi için:

www.automechanika.com.tr ve www.ibisworldwide.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com