Connect with us

Motorlar

AVİBRO, atılımlar yaptığı 2023’te büyümeye devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

Ürettiği vibrasyon motorlarıyla hem yurt içi hem de yurt dışında kısa sürede büyük başarı yakalayan AVİBRO, 2023 yılında büyümeye, yatırımlarını artırmaya, imalatını geliştirmeye ve kapasitesini artırmaya devam ediyor.

Suudi Arabistan’da yeni bir projeye dahil oldu

Yurt içi ve yurt dışında birçok projede yer alan AVİBRO, son olarak Suudi Arabistan’ın Tebuk Bölgesi’nde yapımına başlanan 26.500 kilometrekarelik yeni bir şehir inşasında kullanılacak beton kalıplarının Türkiye’deki proje etabını alan iki büyük firma ile kalıplarda kullanılacak vibrasyon motorlarıyla ilgili anlaşma gerçekleştirdi. Bu sayede yeni kurulacak şehrin tüm betonarme inşaları; imalatını AVİBRO’nun gerçekleştirdiği vibrasyon motorları ile yapılacak. Bu gelişme, firmanın vibrasyon motoru imalat kapasitesi artırmaya yönelik hedeflerine de öncülük ediyor.

Makine parkuruna yatırım

Gerek Suudi Arabistan’daki projede kullanılacak vibrasyon motorlarının gerekse imalatını yapmaya başladığı 12 numaralı gövde, exproof vibrasyon motorları ve salınım elemanlarının üretimlerini daha hızlı ve daha kaliteli gerçekleştirmek adına yatırımlar yapan AVİBRO, 3 adet pres, 1 adet lazer kesim makinesi, kumlama makinesi ve boy tamamlama makinelerini üretim parkuruna ekledi. Firma bunun yanı sıra, imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin etiket yazımlarının hızlanması için de makine parkuruna etiket lazer makinesi kattı. 

Rusya ve Çin pazarından tam not alan OSTA salınım elemanlarında yeni hedefler

AVİBRO’nun kendi bünyesinde üretimine başladığı OSTA salınım elemanları, hem yerli pazar hem Rusya hem de Çin pazarında yerini almaya başladı. Yerli pazardan ilk etapta olumlu geri dönüşler alan, özellikle Rusya ve Çin pazarından tam not alan OSTA salınım elemanlarıyla AVİBRO’nun yeni pazar hedefinde; Yunanistan, Polonya ve Almanya yer alıyor.

Çözümlerini globale taşıyan AVİBRO, 25 – 27 Nisan tarihleri arasında Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenen 27. Uluslararası Madencilik İşleme ve Maden Taşımacılığı Makine ve Ekipmanları Fuarı’na Rusya bayisiyle birlikte katıldı. Hem vibrasyon motorları hem de salınım elemanları açısından son derece verimli geçen fuar sayesinde ürünlerini gerek Rusya gerekse Orta Doğu ve Asya pazarlarında son derece verimli bir şekilde tanıtan AVİBRO, fuar esnasında aldığı siparişlerle hem imalatı Türkiye’de yapılan ürünlerin dünyaya yayılmasını sağlıyor hem de Türkiye’ye döviz girişi gerçekleştiriyor.

AVİBRO, 7 – 10 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Win Eurasia Fuar’ında da ziyaretçilerini bekliyor. 

Advertisement

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com