Connect with us

Etkinlikler

Avrasya’nın lider poliüretan ve kompozit platformu

Yayın Tarihi:

-

 

“5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia & “3. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2017

Avrasya’nın en kapsamlı poliüretan ve kompozit platformu Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2017İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarında, 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanmaktadır.

 

Malzeme bilimindeki gelişmelere paralel olarak hem ekonomik hem de teknik yönden daha uygun malzemeler üretilmesi sektörlerin ortak hedefi haline gelmiştir. Bu noktada kompozit ve poliüretan uygulamaları Otomotiv, Havacılık, Denizcilik, Yapı & İzolasyon, Medikal Malzemeler, Spor Malzemeleri Sektörleri ve Savunma Sanayi gibi pek çok alanda vazgeçilmez olmuştur.

 

Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde, eş zamanlı olarak düzenlenen Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show dünyada poliüretan ve kompozit endüstrisine yön veren lider firmaların tüm yeni hizmet ve teknolojilerini yerli ve yabancı sektör profesyonellerine sergileyebilecekleri, potansiyel müşterilerle bağlantı kurabilecekleri başarılı bir organizasyon haline gelmiştir.

 

“5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2017’de poliüretan kimyasalları, poliüretan makine ekipmanları, poliüretan sistem evi, poliüretan kaplama ve yapıştırıcıları, poliüretan kalıp ve sistemler, poliürea uygulamaları ve diğer poliüretan teknolojileri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan “3. Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2017 ise Kompozit Endüstrisi’nin lider firmaları kompozit kimyasalları, ara ürünler, makine, ekipman ve son teknolojiler 3 gün boyunca sektör profesyonellerine sergilenecektir.

 

Fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Workshop / Presentation Programı ve yine fuar alanında oluşturulan Poliüretan ve Kompozit Nihai Ürünler Sergisi hem katılımcılara hem de ziyaretçilere yeni ürün ve teknolojileri tanıması için kaçırılmaz bir fırsat sunacaktır.

 

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 İstatistikleri

 

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 Fuarları 31 ülkeden toplam 295 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Fuarı 3 gün boyunca 68 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 5,318 sektör profesyoneli ziyaret etti.

 

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 fuarlarıyla eşzamanlı olarak düzenlenen Workshop / Presentation Programı dâhilinde katılımcı firmalar tarafından toplam 14 profesyonel sunum gerçekleştirildi. Bunun yanında fuar alanında gerçekleştirilen Poliüretan ve Kompozit Nihai Ürünler Sergisinde 30’dan fazla firma 50’nin üzerinde ürün sergileme imkanı buldu.

 

Siz de Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2017’yi kaçırmayın.   

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com