Connect with us

Elektrik Motorları

Binlerce NORD Motorlu Redüktör Frankfurt Havaalanında hızlı teslimat için çalışmaktadır

Yayın Tarihi:

-

 Frankfurt Havaalanında, kargo ve yolcu trafiği hacminde önemli bir artış beklenmekte ve buna bağlı olarak kapasite artışı sağlanmaktadır. Yeni kuzeybatı pisti, operasyonel hale gelmiş, yeni terminalin inşaatının başlangıcı 2015 olarak planlanmış, A-Plus terminali ise Ekim 2012’de açılmıştır. Burada hedeflenen ise, aynı anda hizmet edilen A 380 “Megaliner” sayısındaki artışa paralel, daha fazla trafik yoğunluğu ve arttırılmış güvenlik önlemleri ile karşılaşıldığı durumlarda bile, bagaj yükleme süresini 45 dakikanın altına tutabilen, verimli ve güvenilir taşıma teknolojisine ulaşmaktır. Yeni A Plus terminalindeki bagaj taşıma/sevkiyatı sistemi BEUMER Group tarafından sağlanmış ve tüm sistem NORD DRIVESYSTEMS motorlu redüktörlerince tahrik edilmektedirler.

Bugüne kadar uluslararası platformda kısıtlı sayıda geniş gövdeli uçaklar kullanılmış olmasına rağmen, bunlar sivil havacılık tarihinde çığır açan yenilikler meydana getirmişlerdir. Bu bilgiler ışığında; Airbus A380 uçakları, diğer tüm ticari uçaklara göre daha fazla koltuk ve kargo alanı sunmaktadır ve uzun menzilli uçuşlara uygundur. Bu uçaklar gelecekte tercih sebebi olacaklar ve bu uçaklara hizmet verebilecek altyapıya sahip havaalanları açık şekilde avantajlı halde olacaklardır.

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com