Connect with us

Sektör Haberleri

Bonfiglioli 1 milyarı kutluyor

Yayın Tarihi:

-

Bonfiglioli Aralık 2021’de 1 milyar Euro satış rakamına ulaştı.

Bonfiglioli Grubu, pandeminin ekonomik anlamda damgasını vurduğu bu dönemde elde edilen kurumsal başarıyı kutlamak için projelerine ve kararlarına rehberlik yapan kişileri, dayanışmaya ve sürdürülebilirliğe odaklanan etkinlikleri desteklemek üzere 2 milyon Euro bağış yapma kararı aldı. Ayrıca, tüm grup çalışanları ocak ayında özel bir ödül alacak.

Bonfiglioli ormanı doğuyor

Grup, gezegene oksijen sağlayacak 4 bin 500 ağaç dağıtacak.  Her şubeye türü, konumu ve büyümesi, çevreyi ve ekosistemini korumaya kararlı bir platform olan Treedom aracılığıyla çevrim içi olarak takip edilebilen belirli sayıda ağaç dağıtılacak.

“Save the Children” kampanyası

Geleceği temsil ettikleri için her zaman Bonfiglioli Grubu’nun odak noktası olan çocuklar ve gençler için yardım yapılacak. Aynı ruhla dünyanın dört bir yanında zor durumdaki çocuklara yardım etmek için yıllardır çalışan sivil toplum kuruluşuna da bağış yapılacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sonia Bonfiglioli: “Dünya çapında 4 binden fazla insanın sürekli ve günlük çalışmasının bir sonucu olan bu başarıdan gurur duyuyoruz; onlara teşekkür ve şükran borçluyuz. Babam 65 yıl önce Bonfiglioli’yi kurduğunda, ne kadar ilerleyebileceğimizi ve yıllar içinde geçireceğimiz dönüşümü hayal edebilmiş olabileceğini sanmıyorum. Ancak, kalbimizdeki bu memnuniyetle, öngörülemeyen ve karmaşık durumlarla karşı karşıya olduğumuz için yeni zorluklarla yüzleşmeye hazırız.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com