Connect with us

Redüktörler

Bonfiglioli HF Serisi vinç tambur redüktörleri

Yayın Tarihi:

-

Bonfiglioli olarak, ürün ailemize en son katılan Vinç Tambur (HF Serisi) redüktörlü motorlarımız ile özellikle vinç sektöründeki değerli iş ortaklarımızın güç aktarma ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bonfiglioli’nin gelişmiş ürün portföyünde, C-A-F-S Serisi (Konik Helis, Helis, Paralel Mil ve Tek Kademe Helis) redüktörler, W/VF Serisi (Sonsuz Vidalı) Redüktörler, 300 Serisi (Endüstriyel Planet) Redüktörler halen en büyük hacmi kapsamaktadır.

Buna rağmen özellikle son yıllarda ihtiyaç duyulan Vinç Tambur (HF Serisi) redüktörleri özel ürettiğimiz redüktörleri de son olarak ürün portföyümüze katmış bulunmaktayız.

HF serisi ürünlerimizin belli başlı özelliklerinden söz edecek olursak;

  • Tamamen tambur tahriği için özelleştirilmiş
  • 3 Kademeli Helis Dişli
  • Kolay bakım amaçlı harici fren opsiyonu
  • Tambur montajını kolaylaştıran flanş çıkışı
  • Alından ya da Flanştan montaj seçenekleri
  • Daha geniş tambur çap ölçülerine uygun eksen uzunluğu

HF Serisi teknik detayları

Kaldırma kapasitesi: 7 tona kadar

Kaldırma hızı: 2m/dk – 7m/dk Arası

Mekanizma sınıfı: M3 – M7 Arası

Halat donamı: 4/1 (Uygulama ihtiyacına göre opsiyonlar bulunmaktadır)

Tambur çapı: 170 – 220 mm arası

Motor gövdesi: IEC 100 – 132 arası (Uygulama ihtiyacına göre opsiyonlar bulunmaktadır)

Bu ürün grubunun da ürün ailemize katılmasıyla birlikte, tüm güç aktarma ve otomasyon grubu ihtiyaçlarınız için tek partner ile çalışabilmenize olanak sağlama yolunda bir adım daha atmış bulunmaktayız.

Yapılan lojistik ve teknik iyileştirmeler sonucu, hızlı teslim süreleri ile bu ürün grubundaki müşterilerimize artık hızlı şekilde hizmet verebilmekteyiz.

HF serisi ürünlerimizin üstün performans detayları ve teknik özellikleri için daha detaylı bilgi almak ve teklif istemek için, Bonfiglioli Türkiye satış ekibimizle irtibata geçebilir ya da satis@bonfiglioli.com.tr e-posta adresimize mail atabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com