Connect with us

Frenler ve Kavramalar

Mayr’dan Emniyet Kavramaları ve Tork Limitörler konulu online seminer

Yayın Tarihi:

-

Fren, kavrama sistemleri ve kaplin konusunda dünyaca ünlü bir üretici olan Mayr, emniyet kavramaları ve tork limitörleri çözümlerinin konuşulacağı online bir seminer düzenliyor. Seminerde işlenecek başlıklar şu şekilde:

  • Mayr Emniyet kavrama çeşitleri ve çalışma prensipleri
  • Tork Limitör ve emniyet kaplin/kavrama modelleri
  • Kinetik enerjinin endüstriyel uygulamalarda etkileri

1 Temmuz Perşembe günü saat 10.00’da başlayacak olan seminer ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Toplam olarak 30 dakika sürmesi planlanan seminere katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com