Connect with us

Genel

Bosch Rexroth’tan Bahçeşehir Üniversiteli gençlere ders

Yayın Tarihi:

-

Tahrik ve kontrol teknolojileri alanında dünyanın önde gelen uzman şirketlerinden Bosch Rexroth, Bahçeşehir Üniversitesi, Mekatronik Bölümü öğrencilerine özel,”Bosch Rexroth Hidrolik Güç ve Uygulamalar” isimli ders açtı. Teorik bilgilerin yanı sıra, sektör uygulamalarının da gerçekleştirileceği dersler, 14 hafta boyunca devam edecek.

Bosch Rexroth, Bahçeşehir Üniversitesi, Mekatronik Bölümü öğrencilerine yönelik “Bosch Rexroth Hidrolik Güç ve Uygulamalar” dersi açtı. 14 hafta boyunca devam edecek derslerin teorik bölümleri Bahçeşehir Üniversitesi akademisyenleri, sektör uygulamaları ise, Bosch Rexroth çalışanları tarafından verilecek.
“Bosch Rexroth Hidrolik Güç ve Uygulamalar” dersini alan öğrenciler, üç hafta boyunca, Bosch’un Gebze’de bulunan fabrikasında, laboratuarlara girerek uygulamalı eğitim imkânından faydalanabilecek.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com