Connect with us

Metal İşleme Takım Tezgahları

Bronza dair her türlü ürünün 40 yıllık uzmanı Güven Bronz Metal

Yayın Tarihi:

-

Bronz döküm alanında farklı döküm sistemleriyle bronza dair her türlü ürünü gerek döküm kalitesiyle gerekse geniş stok imkanıyla sunan Güven Bronz Metal, 40 yıllık tecrübesiyle hem yurt içi hem de yurt dışında makine üreticilerinin bronz ihtiyacına komple çözüm sunuyor.

40 yıla yaklaşan tecrübesiyle bronz dökümü konusunda ihtisaslaşmış profesyonel bir firma olan Güven Bronz Metal, özellikle bronz döküm alanında savurma döküm, kum döküm, kokil döküm, sürekli döküm gibi farklı döküm sistemleri kullanarak; redüktör dişlileri, yön değiştiriciler, asansör dişlileri, somunlar, yataklar, trapez dişiler, screwjack somunları ve bunun gibi bronza dair her türlü ürünü hem döküm kalitesi hem de geniş stok imkanıyla sunuyor. Toplam 35 ülkeye ihracat yaparak bronz döküm ürünlerin küresel ölçekteki üretim merkezi olan Güven Bronz Metal

, hem yurt içi hem yurt dışında asansör, redüktör, güneş enerji sistemleri, vidalı kriko sistemleri ve bunun gibi birçok makine üreticisi firmanın bronz ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Alanında uzman bir firma olarak dünyaya yayılan müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamayı amaç edinen firma, uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarına uygun analizlerde ve kalitede dökümler gerçekleştirerek küresel ölçekte örnek alınabilir bir firma olayı hedefliyor. 

Dünyada ve Türkiye’de ilklerin markası

Türkiye’de ilk defa ‘Pik Döküm Göbeğinin Etrafında Bronz Döküm Sistemi’ni keşfederek, sektördeki birçok zorluğu ortadan kaldıran Güven Bronz Metal, bronz dökümle pik dökümü birleştirmek için konan vida sistemini ortadan kaldırarak, kullanıcıların daha az maliyette ve daha kısa zamanda üretim yapmalarını sağlıyor. Yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla dünyada bir ilk olan ‘Demir Döküm Etrafına Savurma Döküm Sistemi’ni sektöre kazandıran Güven Bronz Metal, bu sistemle daha sıkı, daha sağlam ve uzun ömürlü malzemeler üretiyor. Sistemle dünya üzerinde ilki başaran firma, diğer döküm tarzlarına oranla %25 daha fazla sağlamlık sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com