Connect with us

Dişliler

Dişlide kalitenin teknolojik ismi ESMAK’tan, 5 kıtaya ihracat

Yayın Tarihi:

-

Metal işleme sanayisindeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle; dişli grubu, yedek parça ve özel üretim ürünler imal eden ESMAK Dişli, ürünlerini dünyanın birçok noktasına ihraç ediyor. Bu ürün gruplarına ek olarak makine üretimi ve makine bakım gibi alanlarda da hizmet veren firmanın ürünleri, 5 kıtada tercih ediliyor.

30 yıllık sektörel bilgi ve birikimin ardından 2008 yılında hizmet vermeye başlayan Esmak Dişli; standart dişli çeşitlerine ek olarak, özelleştirilmiş ölçülerde ve fonksiyonlarda sunduğu dişli grubu üretimi; çelik, alüminyum, fosfor bronz, krom ve bakırın ham madde olarak kullanıldığı her sektör için yedek parça üretimi ve güçlü teknolojik altyapısıyla özel parça tasarlama, modelleme ve üretimi gerçekleştiriyor. Artan iş potansiyeli, teknolojik makine yatırımı ve müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek için 2021 yılında İzmir Torbalı’daki Pancar Sanayi Bölgesi’nde yer alan 3000 m2 alan üzerine kurulu yeni fabrikasına taşınan ESMAK Dişli, yılda; 100.000 adet dişli, 35.000 adet yedek parça ve 20.000 özel üretim kapasitelerine sahip. Teknolojiyi iş süreçlerine entegre ederek üretim gerçekleştiren ESMAK; ABD, Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, Rusya, İran gibi ülkelere ihracat gerçekleştirerek ürünlerini 5 kıtaya gönderiyor.

Teknolojinin üretime entegresiyle ilgili Ar-Ge çalışmaları yürüten ESMAK, üretimden aldığı gücünü makine parkuruna aktarıyor; teknolojinin sürekli geliştiği dünyada her zaman güncel kalabilmeyi ve en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Bünyesinde gerçekleşen tüm üretim süreçlerinde, proje/taslak oluşturma aşamalarında, taslakların 3D modellemesi çalışmalarında teknik açıklamalar hakkında doğru bilgi aktarımı sağlayan firma, ürün tesliminin ardından üretim sürecindeki aynı özenle, çözüm odaklı ve müşteri faydası gözeten bir teknik destek sağlıyor.

Müşteri ilişkilerinde hizmet sektörünü aratmayacak ölçüde müşteri arzu ve isteklerini dinleyerek; akılcı, teknolojik yaklaşımlar geliştiren Esmak Dişli, müşterilerine satış sonrası memnuniyet garantisi veriyor. Teknoloji ve kalite yönetimi konusunda know-how sunabilecek konumda olan firma

buy levitra uk online

, iş ortaklığı noktasında rakiplerince tavsiye edilen özgün bir niteliğe sahip.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com