Connect with us

Redüktörler

Komple tahrik sistemleri konusunda güçlü takım & güçlü marka: DESCH

Yayın Tarihi:

-

116 yılı aşan tecrübesiyle komple tahrik sistemleri konusunda yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunan DESCH, stratejik ortaklıklarla daha da güçlenerek, pazara liderlik ediyor.

1906’da kurulan ve kurulduğu günden beri Desch ailesi tarafından yönetilen DESCH, geleceğe doğru yol alırken başarılı bir şekilde konumlandırılmıştır. Bu bağlamda, 2019 yılında,  ileriye dönük bir sonraki adımı atmak üzere, Japon Nidec Corporation ve Nidec-Shimpo Corporation ile önemli bir stratejik ortaklığa adım atmıştır. DESCH, gelişmiş mekanik ve tesis mühendisliği alanında uluslararası faaliyet gösteren bir şirkettir.

Pazar lideri bir tahrik teknolojisi ortağı olarak, komple tahrik sistemleri konusunda yenilikçi, özelleştirilmiş, eksiksiz çözümler sunuyoruz. DESCH  en yüksek kalite ve birinci sınıf hizmet anlamına gelmekte ve çimento & maden, demir çelik, inşaat makineleri, takım tezgahları, denizcilik endüstrisi, enerji ve genel makine mühendisliği gibi çeşitli farklı endüstri dallarında kullanılmaktadır

Sürdürülebilir başarının mükemmel ekiplerle elde edilebileceğine inanıyoruz. Şirketimizin kurulduğu günden bu yana, nitelikli, motive ve yüksek performanslı çalışanlarımız ile olan yol yürüyüşümüz başarımızın anahtarı olmuştur.Genellikle, bizim için çalışan ailelerin ikinci ve üçüncü kuşaklarından olan çalışanlarımız, iyileştirme sistemimizde olduğu kadar birçok patent ve faydalı modelde de gösterilen yenilikçi yeteneklere

buykamagrausa.com

, zengin fikirlere ve profesyonel niteliklere sahiptir. Tüm takımımız  başarılı bir işbirliği için sizlerle iletişime geçmeyi sabırsızlıkla beklemektedirler.

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.desch.com

Advertisement
 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com