Connect with us

Dişliler

Yavuzlar Dişli, çeyrek asra dayanan tecrübesini dünyaya ihraç ediyor

Yayın Tarihi:

-

Başta makine olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik dişli üreten Yavuzlar Dişli, üretiminin %50’den fazlasını 20 ülkeye ihraç ediyor. Çeyrek asra dayanan tecrübesiyle birçok sektöre çözüm sunan firma, 2023 yılında ihracat oranını %65’e çıkarmayı ve 3 kıtadan 30 ülkeye ihracat gerçekleştirmeyi hedefliyor.

1996 yılında kurulan ve başlangıçta sadece standart zincir dişli üretimi yapan Yavuzlar Dişli, 2020’li yıllara gelindiğinde; özel zincir dişliler, pinyon dişliler, kremayer dişliler, triger dişliler, diğer özel dişliler ve birçok özel makine yedek parçası üretmeye başladı. Yılda 220 bin adet muhtelif dişli, 20 bin metre kremayer dişli ve 60 bin adet makine yedek parçası üreten Yavuzlar Dişli bu üretimiyle; ağır makine sanayi, savunma sanayi, endüstriyel makineler, otomasyon, denizcilik, madencilik, tarım, asansör sistemleri, vinç sistemleri gibi geniş bir yelpazedeki sektörün çözüm ortağı oluyor. Geçtiğimiz günlerde 25. yılını kutlayan firma üretiminin de yüzde 50’den fazlasını Almanya, Fransa, Hollanda, Danimarka, Suudi Arabistan, İsveç, BAE, Avusturya, Norveç, Finlandiya, Gürcistan, Ürdün, Bulgaristan, Özbekistan, İtalya, Çekya, Kuveyt, Letonya, İspanya gibi 20 ülkeye ihraç ediyor. İlk ihracatını 2010 yılında gerçekleştiren Yavuzlar Dişli, 2023 yılında üretiminin yüzde 65’inden fazlasını ihraç ederek 3 kıtadan 30 ülkeye ulaşmayı hedefliyor.

Türk sanayisinin ve makine sektörünün üretim üslerinden biri olan Bursa’da kurulan ve faaliyetlerini burada bulunan 2 bin metrekare kapalı, toplam 3 bin metrekarelik fabrikasında sürdüren Yavuzlar Dişli, 50’den fazla personeliyle sektörün üreten güçlerinden biri olmaya devam ediyor. Ürün kalitesine ve marka değerine üst düzey önem veren ve bu kapsamda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ERP sistemlerini birbirine entegre eden Yavuzlar Dişli; YDS DİŞLİ markasını bir dünya markasına dönüştürme çalışmalarını da sürdürüyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com