Connect with us

Hidrolik

Pnömatik, mekatronik, hidrolik ve çevre teknolojilerinde başarı mimarı BIBUS

Yayın Tarihi:

-

Pnömatik, mekatronik, hidrolik ve çevre teknolojileri alanlarında 70 yılı aşkın deneyime sahip İsviçre markası olan BIBUS AG Group, Türkiye faaliyetlerine 2011 yılında Bibus Endüstriyel olarak başladı. Alanında lider 40’tan fazla markayı tek bir kaynak üzerinden sunan firma, bunun yanı sıra yüksek derecede mühendislik desteği ile birçok başarının mimarı konumunda. Lineer aktüatörler, lineer raylar ve yataklamalar, darbe emiciler, güç aktarım elemanları, alüminyum profil sistemleri, mobil hidrolik ve çevre teknolojileri ürün gruplarıyla birleştirdiği; mühendislik desteği ile birlikte firmalara özel çözümler sunan Bibus Endüstriyel, başta savunma sanayi, demir-çelik endüstrisi, çimento sanayi, madenler ve raylı sistemler olmak üzere birçok uygulama alanında çözüm ortağı oluyor. Her geçen yıl büyüyen kadrosu, bünyesine kattığı yeni markalar ve genişleyen ürün gruplarıyla, üretim ve montajdan daha hızlı; üretken, verimli, güvenilir, dayanıklı ve ergonomik çözümler sunan Bibus Endüstriyel, müşterilerinin başarısı için üstün bir hizmet sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com