Connect with us

Lineer Hareket Araçları

Mecmot ürünleri, artık online 3D model portalı Traceparts’ta

Yayın Tarihi:

-

Çözümleriyle hareketin olduğu her sektöre çözümler sunan Mecmot’un ürünleri, artık online 3D model portalı Traceparts platformundan indirilebilir hale geldi. Tasarımcılar için birçok avantaj sağlayan Traceparts portalıyla kullanıcılar, istediği yer ve zamanda Mecmot çizimlerine ulaşabilecek.

195’in üzerinde farklı ülkeden aktif olarak ürün bilgisi ve teknik veri sağlayan 1,2 milyon şirketten toplam 4,8 milyondan fazla kayıtlı üyeye sahip Traceparts, mühendislik, endüstriyel ekipman ve makine tasarımı için dünyanın önde gelen CAD içerik platformlarından biri konumunda. Screwjack, linear aktuatör ve yön değiştirici üretimiyle endüstrinin çözüm ortağı olan Mecmot, ürünlerini artık 3D model portalı Traceparts platformundan indirilebilir hale getirdi. Bu sayede Mecmot müşterileri, tasarımcılar için çok hızlı bir şekilde bilgiye ulaşmak adına çok önemli bir portal olan Traceparts ile firmanın 3D ve 2D çizimlerine anında ulaşabilecek. 

Zaman yönetiminin çok önemli olduğu günümüzde, Mecmot müşterileri tasarım esnasında ihtiyaç duydukları ürünlerin çizimlerine istedikleri zaman çok hızlı bir şekilde erişecek; Mecmot ile iletişime bile gerek duymadan mesai saatleri dışında, hafta sonu da dahil istediği yerde çizimlere ulaşacak.

Mecmot çözümleri

Screwjack – Vidalı kriko

Dairesel hareketi lineer harekete çevirerek yük kaldırma, baskı oluşturma gibi uygulamalarda güvenli ve uzun ömürlü çözüm sunar.

Yön değiştirici

Helis ayna mahruti dişli sistemiyle motordan aldığı hareketi 90 derece çevirerek iletmeyi sağlayan yön değiştiriciler, ısıl işlem ile sertleştirilmiş ve profilleri taşlanmış dişlileriyle küçük gövde ebatlarında yüksek tork iletim kapasitesine sahip. Tüm yüzeyleri işlenmiş gövdeleri sayesinde kolay montaj imkanı sağlayan Mecmot Yön Değiştiriciler, 6 farklı gövde büyüklüğü ve 5 farklı tahvil oranıyla geniş bir yelpaze sunuyor.

Lineer aktüatör

Advertisement

Elektromekanik piston yapısıyla hidrolik veya pnömatik yerine mekanik hareket çözümü sunan lineer aktüatörler, bu özellikleriyle bir hidrolik ünite veya hava ihtiyacı olmadan sadece elektrikle çalışma imkanı sağlıyor. Teknolojik tasarımı, sadece elektrikli çalışan yapısı, birçok ekipmanı devre dışı bırakması, otoblokaj özelliği ve daha birçok avantajıyla öne çıkıyor. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com