Connect with us

Redüktörler

Tamir ve bakımın uzman ismi IG Redüktör

Yayın Tarihi:

-

25 yıllık sektör tecrübesiyle Mustafa Aksu tarafından 2020 yılında kurulan ve SEW Eurodrive’nin servis sorumlusu olarak 20 yıla yakın bir süre çalışan Mustafa Koç ile daha da güçlenen IG Redüktör, sektörün tamir ve bakım ihtiyaçlarına uzmanlar çözümler sunuyor.

IG Redüktör; helisel dişli, sonsuz vidalı, konik dişli, planet gibi her çeşit ve her marka redüktörlerin, hidrolik kaplinlerin, Servo ve AC motorların sarım, tamir, bakım, montaj ve demontaj işlemlerinde uzman çözümler sunuyor. Firmanın kurucusu Mustafa Aksu’nun 25 yıllık SEW Eurodrive, Siemens ve Flender firmalarındaki tecrübesini sektörle buluşturan IG Redüktör, yurt dışında ağır hizmet redüktörlerinde sayısız eğitimlere katılan ve SEW Eurodrive’nin servis sorumlusu olarak 20 yıla yakın bir süre çalışan Mustafa Koç ile daha da güçleniyor. Bozulan, bakıma ihtiyacı olan redüktör, AC motor ve hidrolik kaplinlerin tamir ve bakım çalışmalarında ön plana çıkan IG Redüktör, uzman hizmetleriyle faaliyetleriyle fark yaratıyor.

Siemens’in tedarikçi partneri olarak tamir ve bakımın yanı sıra Siemens ürünlerin satışını da yapan IG Redüktör, sektördeki firmalara redüktör konusunda pratik ve teorik eğitimler de veriyor. Firmanın; sarım, tamir, bakım, montaj ve demontaj çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi veren IG Redüktör Genel Müdürü Mustafa Aksu, “Endüstriyel ve ağır hizmette kullanılan; helisel dişli, sonsuz vidalı, konik dişli, planet gibi her çeşit ve her marka redüktörlerin, hidrolik kaplinlerin, Servo ve AC motorların sarım, tamir, bakım, montaj ve demontajını Alman tekniği ile yapıyoruz” açıklamasında bulunuyor. Sektördeki 25 yıllık tecrübelerini hem yurt içi hem de yurt dışı sertifikalar ile güçlendirdiğini söyleyen Mustafa Aksu, firma olarak sektörde; Siemens, Flender Drive System, Borusan Port, Trakya Şişecam, Yıldız Entegre, Aksa Enerji Göynük, Enerjisa Tufanbeyli, Novartis, Subor Boru, Betek Boya, Elif Plastik, Denizli Çimento, Kazan Soda gibi önemli referanslarının bulunduğunu dile getiriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com