Connect with us

Redüktörler

Büyük çaplı işlerin güçlü partneri REMAS

Yayın Tarihi:

-

REMAS, üretim yeteneklerini ve kalitelerini artırmaya yönelik yatırımlar doğrultusunda, Leibherr firmasından satın almış olduğu yeni azdırma tezgâhını devreye aldığını doğurdu.
Yeni imalat alanlarının inşaatının bitmesiyle birlikte yeni tezgâhın montajı yapılmıştır. Montaj ve devreye alma faaliyetleri bitişiyle diş açma operasyonu başlamıştır. Alınan ilk sonuçlar, diş açma kalitesinin ve hızındaki gelişmeleri açıkça ortaya koymakla beraber, 7000 mm yüksek kaliteli diş açma kabiliyetinin firmanın gurur kaynağı olmuştur.
REMAS’ın yeni tesisinde yer alan LC 6000, 7000mm çap diş açma tezgâhı, 2 x 50 ton gezer vinçler ile desteklenmekte olup, vinçler yatırım planında yer alan 10 m çap işleme kapasitesine sahip dik torna tezgâhı için de uygundur.
REMAS, son teknoloji ile üretilmiş, yüksek kaliteli, büyük çap dişliler için kısa teslim süreleriyle teslimat yapabilmektedir.
Konuyla ilgili talepler için firmayla iletişime geçilebilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com