Connect with us

Dişliler

Çelik frezeleme

Yayın Tarihi:

-

 

Kazmak, Toprağı düzleştirmek, Çaplamak – normalde aşırı efor gerektiren bu çalışmalar, VIKING GmbH (www.viking.at) tarafından yeni geliştirilmiş olan motorlu çapa sayesinde çok daha kolay gerçekleşir.

 

STIHL grubuna ait olan VIKING GmbH firması, yüksek kaliteli bahçe cihazları üretimi konusunda önde gelen üreticiler arasında yer alır. VIKING ürünleri yenilikçi teknoloji, yüksek kalite ve konforlu kullanım anlamına gelir. Motorlu çapanın geliştirilmesi aşamasında, müşteri için kolay kullanım ve konfor ile sağlam konstrüksiyon ön planda yer alıyor.  Framo Morat motorlu çapaların farklı türleri için tam globoid mil dişlisi tutucuları üretmekte olup, yeni jenerasyon motorlu çapaların motorları bu dişlileri esas alarak yeniden düzenlenir.

Motor içindeki ısı oluşumuna dayanıklılık göstermek için, Framo Morat VIKING ile birlikte çok sayıda malzeme kombinasyonları test etti. Mil dişlisi tutucularının üretimi için, ana motor kayışı dişli milin üzerinde yer alan ve bu nedenle taşlı alanlarda büyük zorluklara maruz kalan özel bakır alaşımın kullanılması,  istenen dayanıklılığı güvence altına almaktadır. Framo Morat yıllık 1 milyondan fazla mil dişli tutucusunda üretiminde Pazar liderleri arasında yer almaktadır. Onlarca yıldır bu alanda elde ettiği deneyim sayesinde, Framo Morat tüm süreç-knowhow’unu gelişime entegre etmeyi başarmıştır.

Kaynak: Framo-Morat

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com