Connect with us

Genel

CoroCut QD – Tak çıkar kesme sıvısı beslemesi ile güvenli kesme

Yayın Tarihi:

-

3Mart tarihinde Sandvik Coromant’ın uzun kullanma mesafelerinde güvenilir derin kanal açma ve kesme sistemi CoroCut QD, kesici uç ve dayanıklı takım ürün gruplarını üstten ve alttan kesme sıvısı ile genişletmektedir. Sistem, kolay taşıma ve verimli kesme sıvısı besleme için tak ve çıkar adaptörler ile desteklenmektedir.
 

 

SAN733_132808_HRES

Resim Yazısı: CoroCut QD, derin kanallar ve kesme seçeneklerini daha sağlam bağlama ve verimli kesme sıvısı beslemesine sahip yeni kesici uç ürün grubu ile genişletiyor.

Bara beslemeli üreticiler için yüksek talaş kontrolü ve uzun güvenilir takım ömrü anlamında proses güvenliği verimli bir üretim için anahtardır. Bu ihtiyaçları karşılamak için CoroCut QD, güçlü takımları ve kesici uçları, sağlam bağlama ve verimli kesme sıvısı besleme ile birleştiriyor.

Talaş kontrolü ve kolay kesme sıvısı bağlantısı

Uzun takım ömrünün ve az tezgâh kesintisinin en önemli konusu iyi talaş kontrolüdür. Bu, tüm takımlarda alttan ve üstten kesme sıvısının birleştirilmesi ile elde edilir, kesme kenarlarında sıcaklıklar düşürülür ve daha dengeli performans sağlanır, aynı zamanda etkin talaş tahliyesi elde edilir.

Bunlara, kolay kesme sıvısı bağlantısı için tak ve çıkar adaptörleri ve kolay kesici uç değişimi için sağlam ancak kullanıcı dostu bağlama mekanizmasını da eklersek, CoroCut QD’ye ulaşmış oluruz. Sadece proses güvenliği sağlamakla kalmayan ve ayrıca gerçek işleme verimliliği için kolay çalışma sağlayan bir sistem.

Dayanıklı takımlar

Kesici kenarda kesme kuvvetleri yüksektir. Buna dayanıklı olması için takım malzemesi, yüksek yorulma mukavemetine ve takım ucu ise bir arka durdurmaya sahiptir; böylece kesici uç pozisyonunda kalır ve uç endekslendiğinde yuvanın aşınmasını engeller. Ayrıca kesici uçlar, her bir kesme operasyonunda uzun takım ömrü için yüksek kaplama yapışmasına ve yüksek kenar çizgisi güvenliğine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sistem, ilk olarak Ekim 2013 tarihinde piyasaya sunulmuştur ve bu prosesler için seçenekleri artırarak kanıtlanmış Q-Cut ve CoroCut ürün gruplarının üzerine inşa edilmiştir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com