Connect with us

Etkinlikler

Demir Çelik sektörü METAL EXPO’da buluşacak

Yayın Tarihi:

-

Metal Expo, 29 Eylül-2 Ekim günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarında düzenlenecek.

Demir, Çelik, Metal Ürünleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı Metal Expo, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgelerinden satın alma süreçlerini yöneten isimler üzerinde çalışarak güçlendirdiği profili ile katılımcısına kazandırmaya devam ediyor. Küresel piyasalarda ortaya çıkan gelişmelere uyum sağlamak için yerli ve uluslararası konuşmacıların fikir alışverişi yapacağı fiziksel konferans ortamının yanı sıra, online bağlantılarla sektörel iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Metal Expo, Avrupa ve Asya demir çelik piyasalarından katılımcıların yer alacağı hibrit konferanslarla güçlendirilen konseptiyle, yeni normale uyum sağlamakta sektöre yardımcı oluyor. Demir çelik sektörü, 29 Eylül-2 Ekim’de, İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarında Metal Expo’da bir araya gelirken, yeni oluşan global ticari süreçleri de tartışıyor olacak. 

Türkiye’nin, yeni düzende, demir çelik sektöründe daha aktif bir oyuncu olması için Metal Expo!

Pandemi sonrası, dünyadaki ekonomik dengeler de yeni dinamiklerini oluşturmaya başladı. Bu süreçte, Türkiye’nin demir çelik alanındaki etkisini arttırabilmesi açısından Metal Expo, önemli bir misyonu da yerine getirirken, yeni pazar arayışlarında ve mevcut pazarlardaki iş birliklerini arttırmada sektörde katalizör görevini üstleniyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com