Connect with us

Screw Jack

Yerli Screwjack ile kısa sürede tanınan MecMot, yön değiştirici pazarına da hızlı bir giriş yaptı

Yayın Tarihi:

-

Vidalı kriko (Screwjack) ve lineer aktuatör üretimiyle kısa sürede büyük bir başarı sergileyerek birçok sektöre ulaşan MecMot, yön değiştirici pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Yön değiştirici ürün grubunda 6 farklı gövde büyüklüğü ve 5 farklı tahvil oranıyla geniş bir yelpaze sunan MecMot, standart tüm katalog ürünlerinde ‘1 haftada teslim’ hizmet anlayışıyla çalışıyor.

2017 yılında kurulan ve yerli screwjack üretimiyle kısa sürede büyük bir başarı sergileyerek 24 ülkeye ihracat gerçekleştirir hale gelen MecMot, yön değiştirici pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Screwjack, linear aktuatör ve yön değiştirici ürün gruplarıyla başta demir-çelik sektörü, savunma sanayi, havacılık ve enerji sektörü olmak üzere tüm endüstriye gelişmiş çözümler sunan MecMot, standart tüm katalog ürünlerinde sunduğu 1 haftada teslim hizmet anlayışıyla rakipsiz bir konumda yer alıyor.

Helis ayna mahruti dişli sistemiyle motordan aldığı hareketi 90 derece çevirerek iletmeyi sağlayan Mecmot Yön Değiştiriciler, ısıl işlem ile sertleştirilmiş ve profilleri taşlanmış dişlileriyle küçük gövde ebatlarında yüksek tork iletim kapasitesine sahip. Tüm yüzeyleri işlenmiş gövdeleri sayesinde kolay montaj imkanı sağlayan MecMot Yön Değiştiriciler, 6 farklı gövde büyüklüğü ve 5 farklı tahvil oranıyla geniş bir yelpazede sunuluyor.

Yerli üretici olarak Türkiye pazarına fiyat ve teslimat sürelerinde avantaj sağlayan marka, bu avantajın yanı sıra teknik destek hizmeti de sunuyor. Hızlı teslimat konusunda etkin bir marka olan MecMot, satış sonrası yedek parça ve servis hizmetlerinde de çok önemli avantajlar sunuyor. 

Başta Amerika olmak üzere Fransa, Polonya, Kazakistan, Almanya, Irak, İspanya gibi toplam 24 ülkeye ihracat gerçekleştiren MecMot; screwjack, linear aktuatörler ve yön değiştirici ürünleriyle endüstrinin çözüm ortağı olarak büyümeye devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com