Connect with us

Rulmanlar

NTN-SNR’ın tarım sektöründeki tüm üreticilere yönelik uzmanlığı

Yayın Tarihi:

-

NTN-SNR, rulmanlar, rulman üniteleri, sızdırmazlık ve bakım çözümleri de dahil olmak üzere 80 farklı ürün için özel çözüm önerilerini yapılandırarak, tarım makineleri alanında sektördeki tüm üreticilere yönelik uzmanlığını ve tecrübesini ortaya koymaktadır.

NTR-SNR, on yıllar boyunca dünyadaki en büyük ve en zorlu üreticilerle birlikte çalışarak, toprak sürme ve ekin biçme konularında üst düzey bir uzmanlık kazanmıştır. Zorlu ortamlarda makinelerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlayan son derece sağlam ve güvenilir ürünler sunmaktadır. NTN-SNR, sürme, biçme veya balya makineleri için de ekipman üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılayan belirli ürünler geliştirmiş olup; Avrupa’daki tüm OEM üreticilerine yönelik çözümler sunmakta ve bu pazarda iddialı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.

Önde gelen tarım makinesi üreticilerinin onayladığı NTN-SNR ürünleri

Sektördeki tüm üreticilere hizmet eden uzmanlık

NTN-SNR, önde gelen Avrupalı ve Amerikalı tarım makinesi üreticilerine on yıllar boyunca, tüm tarım faaliyetleri için özel olarak tasarlanmış ve teknik uzmanlığı da içeren rulmanlar ve rulman üniteleri tedarik etmiştir. NTN-SNR, Avrupa pazarlarındaki tüm üreticilere, yüksek maliyetli ürün geliştirme aşamalarına gerek duymaksızın en sağlam ve güvenilir parçaları kendi makinelerine dahil edebilme imkanı sağlar.

Tarım makineleri alanında dünya liderlerinden olan Kuhn ile karşılıklı güvene dayanan ilişkisi 40 yıldır devam etmektedir. Kuhn firmasının Satınalma Müdürü Bernard Jacob, “Tedarik edilen rulmanların uzun hizmet ömrü ve kalite konusundaki istikrar bizim için önemli bir kazanç” demektedir. “Benzer şekilde, yenilik anlamında, iki şirketin proje ekipleri arasındaki sürekli devam eden teknik ve ticari ilişkiler, bu ilişkilerin etkileşimi ve kalitesi, projelerimizi ilerletmemizi ve sonuçlandırmamızı sağlıyor” diye de eklemektedir.

Standart ürünlerden en son yeniliklere uzanan geniş bir ürün yelpazesi

NTN-SNR, kataloğunda çekilebilen makineler için en son yenilikler de dahil olmak üzere 80 adet ürün sunmakta olup, bu alanda önemli ve kabul görmüş bir uzman haline gelmiştir. Uzmanlığı on yıllar boyunca satılan biçme rulmanları, keçelerdeki en son yenilikler, entegre hublar, insert rulmanları ve yağlama pompalarını da kapsamaktadır. Ayrıca küçük siparişler için özel ambalajlar kullanılmakta ve böylece yeni müşteriler prototip üretimi yapabilmektedir. Son olarak, NTN-SNR teknik ekipleri ürünleri adapte ederek isteğe özel hale getirebilmektedir.

Tüm gereksinimler için geliştirilen teknolojiler

Toprak sürme

NTN-SNR’ın yeni tasarladığı Agrihub (disk makineleri için entegre hub), çift sıralı bilyalı rulman tasarımı ile yüksek performanslı bir rulmandan oluşmaktadır. Kirliliğe maruz kalan taraf, rulmanı kullanım ömrü boyunca koruyan 8-dudaklı bir sızdırmazlık sistemi ile donatılmıştır. Bu çözüm, sağlamlığı ve pazardaki en yüksek yük kapasitesini sağlayan bir rulman ile donatılmış küresel grafitli dökme demir gövdesinin yüksek darbe dayanımı ile de öne çıkmaktadır.

NTN-SNR ayrıca, döner tırmıklar için, hızlı montaj amaçlı artırılmış hassasiyete sahip konik makaralı rulmanlar ve tohumlama için hassas kılavuzlamaya yönelik 4 noktadan açısal temaslı bilyalı rulmanlar sunmaktadır.

Performans ve koruma

NTN-SNR, biçme makinelerine yönelik rulmanlarının üstün derecedeki güvenilirliğini ve performansını şimdiden kanıtlamıştır. Firmanın bilyalı rulman teknolojisi (tek veya çift sıra) ve ömür boyu yağlama, çok yüksek dönüş hızını garanti eder.

Makinelerin optimal çalışması için daha kolay bakım

NTN-SNR, tüm makine imalatçılarına yönelik bu yeni teklifi ile farklı sektörlerdeki varlığını güçlendiriyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com