Connect with us

Etkinlikler

DETECH bu yıl online olarak gerçekleştirilecek

Yayın Tarihi:

-

Dördüncüsü düzenlenecek olan Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı (DETECH) içeriğinde yapay zeka, robotik, yenilenebilir enerji, havacılık ve uzay gibi güncel teknoloji konularını barındıran ve alanında profesyonel konuşmacılarla tanışıp gelişen teknolojiyi bir de onlardan dinlemek isteyen herkesin katılabileceği büyük bir organizasyondur. 

Covid-19 sebebiyle online olarak gerçekleşecek etkinliğimizde, 3 gün boyunca konuşmacılarımızın sizler için hazırladığı eşsiz sunumlar aracılığıyla geleceğin teknolojilerini evinizde ağırlamanın keyfini yaşarken, hazırladığımız sürpriz fırsatlardan yararlanarak eğlence dolu interaktif bir deneyim kazanma şansını yakalayacaksınız. Savunma sanayii, siber güvenlik, 5G, IoT, gömülü sistemler, oyun sektörü, blockchain-bitcoin, AR, VR, otomotiv sektörü ve girişimcilik gibi şimdilerde sıkça karşılaştığımız başlıklar hakkında tecrübeli konuşmacılarımızın kendi bilgi birikimlerini bizlere aktaracağı DETECH yeni teknolojilere ilgi duyan, bilime meraklı, kendini geliştiren ve değişime ayak uydurmak isteyen herkesi bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi-IEEE öğrenci topluluğunun bir organizasyonu olan DETECH’in misyonu genç girişimcilere, yeni dünya düzenini sorgulayan araştırmacı bireylere, bilime katkı sağlamak isteyen ve dünyayı teknolojiyle değiştirebileceğine inanan herkese ışık tutmaktır. DETECH ülkemizde ve hatta tüm dünyada bir marka oluşturarak teknoloji temalı öncü bir organizasyon haline gelmeyi amaçlamaktadır.  Katılan herkesin kariyer planlarında fark yaratan DETECH, 19-20-21 Mart 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek!

Kayıt olmak için https://www.ieeedetech.com/  adresini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için almak içinse sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com