Connect with us

Redüktörler

Dişsan Redüktör ’den ağır sanayi çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Ağır sanayi sistemlerinde yükler genellikle darbeli olduğundan ve işletme tipine göre çalışma sırasında çok fazla dur-kalk yapabildiğinden, bu sistemlerde kullanılan redüktörler normalden daha yüksek tork değerlerine sahip olmalıdır. Dişsan’ ın ürettiği DA serisi paralel milli ve DK serisi helis konik dişlili ağır hizmet tipi redüktörler, yıllardan beri bu sektörde en çok tercih edilen redüktörler arasındadır. Sağlam gövdesi, yüksek dişli kalitesi sayesinde en ağır şartlarda dahi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışabilmektedir.
DA / DK Serisi Teknik Özellikleri:
Gövde Büyüklüğü: 20 faklı gövde büyüklüğü
Dişli Kademe: 1, 2 veya 3 kademeli helis alın dişlili veya helis konik dişlili
Çıkış Tork Değeri: 200.000 Nm’ ye kadar

Bu tarz yüksek tork değerlerine sahip redüktörlerde aranan en büyük özelliklerden biri de kolay bakım yapılabilir olmasıdır. Dişsan, bu işletmeler için ürettiği redüktörleri bakımı kolay, iki parçalı, döküm gövde veya çelik konstrüksiyon olarak imal etmektedir. DA ve DK serilerinde standart olarak 20 farklı gövde büyüklüğü bulunan Dişsan, standart redüktörlerin dışında kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel redüktörler de imal edebilmektedir.

Dişsan, taşıma sistemleri redüktörleri, vinç kaldırma redüktörleri, değirmen redüktörleri, hadde redüktörleri gibi birçok uygulama için sektöre özel çözümler üretebilmektedir.

Redüktörler isteğe göre; geri dönüş önleme kilitli, delik veya dolu çıkış milli, çok girişli ve/veya çok çıkışlı olarak imal edilebilmektedir. Kullanım yerine ve amacına göre yardımcı tahrikli olarak da üretilebilen redüktörler, ihtiyaç durumunda yağ pompalı cebri yağlama sistemi gibi soğutma sistemleri ile beraber üretilebilirler.

Dişsan, redüktörlerin yanında hidrolik kaplin, elastik kaplin, tek yönlü kavrama gibi ürünleri üreterek, istenildiği takdirde motor, redüktör ve kaplinleri uygun bir şase üzerinde toplayıp, komple sistem olarak da çözüm üretebilmektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com