Connect with us

Genel

Haddehanelerde sıcak takip

Yayın Tarihi:

-

NORD Drivesystems’dan Ağır Hizmet Tipi Motorlu Redüktörler

Son yıllarda, Alman tahrik teknolojisi üreticisi NORD Drivesystems, Avrupa pazarı gibi bölgelere nazaran çok daha önemli miktarda yeni yatırımlar çeken Çin ve Hindistan pazarlarında faaliyetlerine çok aktif bir şekilde devam etmektedir. NORD Drivesystems, Shanghai Baosteel Group Firmasının, Pudong’daki Ağır Sac Haddehanesi ( Heavy Plate Mill ) için toplamda 2.500 adet motorlu redüktör tedarik etmiştir. Bu haddehane Mart 2008’de üretime başlamış ve gemi endüstrisi için sac üretimi gerçekleştirmektedir.

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com