Connect with us

Genel

Yılmaz Redüktör bilgilendirme seminerlerine devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

 

Yılmaz Redüktör – Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Üretim Yöntemleri Komisyonu işbirliği ile 18.06.2014 tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte, Yılmaz Redüktör AR-GE Müdürü Metin Yılmaz tarafından redüktörler hakkında bilgilendirme semineri verildi. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği seminerde, Yılmaz Redüktör ve ürünlerinin tanıtımı ile birlikte, redüktör seçimi ve yapılan uygulama hataları gösterildi. Seminerde ayrıca redüktör sektöründeki en son yenilikler ve enerji tüketimini azaltacak uygulamalar hakkında da bilgi verildi.

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ve dünyanın sayılı redüktör üreticilerinden olan Yılmaz Redüktör, mühendislere ve ilgili birimlerine yönelik düzenlediği seminerler ile bilgi ve deneyimlerini aktarmaya devam ediyor. Yılmaz Redüktör, bu eğitimlerde katılımcılara ürünlerini tanımakla kalmayıp, doğru redüktör seçimi ve enerji verimliliği konusunda da bilgiler veriyor. Seminer sonunda ise Yılmaz Redüktör web sayfasında yer alan “Redüktör Seçimi” ile ilgili uygulama programında örnek seçimler yapılarak, redüktör seçimini daha da kolaylaştırmak amaçlanıyor.

Yılmaz Redüktör, sunumda bahsi geçen redüktör uygulamalarındaki yaptığı yenilikler ve yatırımlar ile bu alanda ileriye dönük olarak ne kadar ciddi adımlar attığını kullanıcılarına göstermektedir. Yılmaz Redüktör, yeni motor fabrikası, kapasitesi artırılmış döküm fabrikası ve bu sene devreye alınacak ikinci redüktör fabrikası ile sahip olduğu imkânlarını genişleterek, Yılmaz Redüktör ismini dünya pazarında daha güçlü bir konuma getirmeyi hedefliyor.

Yılmaz Redüktör, yoğun ilgi gören bilgilendirme seminerlerini ilerleyen tarihlerde, farklı bölgelerde, kapsamını daha da artırarak devam ettirmeyi planlıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com