Connect with us

Genel

Metalurji sektörünü bir araya getiren: Ankiros/Annofer/Turkcast 2014

Yayın Tarihi:

-

ANKIROS 2014 – 12. Uluslararası Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı, ANNOFER 2014 – 11. Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı,TURKCAST 2014 – 6. Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı,Hannover Messe Fuarcılık A.S. tarafından 11-13 Eylül tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece TÜYAP Fuar & Kongre Merkezinde 2, 3, 5, 6, 7, 8 ve 9. hollerde gerçekleştirilecektir. Fuarların ziyaret saatleri her gün 9:30 ve 19:00 arasındadır.

 

ANKIROS 2014 – 12. Uluslararası Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı, 

ANNOFER 2014 – 11. Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı,

TURKCAST 2014 – 6. Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı,

Hannover Messe Fuarcılık A.S. tarafından 11-13 Eylül tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece TÜYAP Fuar & Kongre Merkezinde 2, 3, 5, 6, 7, 8 ve 9. hollerde gerçekleştirilecektir. Fuarların ziyaret saatleri her gün 9:30 ve 19:00 arasındadır.

1_472x258

HALL 2 – ANKIROS/ANNOFERTedarikçiler & Metal Enjeksiyon Makinaları & FırınlarHALL 3 – ANKIROS/ANNOFERTedarikçilerHALL 5 – ANKIROS/ANNOFERTedarikçiler & Yüzey İşleme, Kumlama ve Döküm MakinalarıHALL 6 – ANKIROS/ANNOFERTedarikçilerHALL 7 – TURKCASTDöküm Ürünleri

HALL 8 – ANKIROSDemir-Çelik Sektörünün Tedarikçileri

HALL 9 – ANKIROSDemir-Çelik Üreticileri ve Tedarikçileri

Metalurji sektörünü bir araya getiren fuarlarımızda, yaklaşık 40 ülkeden 950‘yi aşkın katılımcı sayısına ulaşmıştır. ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2014 Fuarlarında katılımcılarımız, demir-çelik, döküm ve demir dışı metaller sektörünün en son teknoloji ve ürünlerini sergileyecekler. Ziyaretçilerimiz, demir- çelik sektörünün ve döküm sanayinin beklenti ve isteklerini karşılayacak en yeni teknolojileri makina, ekipman, ham madde ve malzeme gibi ürünleri bu fuarlarda yakından izleme ve faydalı iş bağlantıları kurma şansı elde edecektir.

ANKIROS/ANNOFER 2014

ANKIROS/ANNOFER 2014 Fuarları, indüksiyon ocakları, refrakter malzemeleri, döküm makineleri, kalıplama makineleri ve mikserler, kumlama makineleri, ısıl işlem fırınları, kontrol ve test cihazları, ham madde ve sarf malzemeleri gibi metalürji sektörü ile ilgili tüm ürünlere tek bir platformda ulaşmaya olanak sağlıyor.

Ankiros Fuarında Özel Demir Çelik Holleri

ANKİROS fuarımızın bünyesinde 8. ve 9. Hollerde, özel demir- çelik holleri yer almaktadır. Başta ülkemizin önde gelen TÇÜD (Türkiye Çelik Üreticileri Derneği) üyesi çelik üreticileri ve çelik servis merkezleri olmak üzere sektörün yerli ve yabancı tüm tedarikçi firmaları, kendileri için oluşturulan bu özel bölümde sergileme yapacaklardır.

Bu Senenin Ülke Pavyonları Belirlendi

ANKİROS ve ANNOFER fuarlarında Global metalürji sektörünün önde gelen tedarikçileri bireysel katılımların yanı sıra Almanya, İtalya, İspanya, Çin, İngiltere, İran gibi ülke pavyonlarında da sergileme yapacaklardır.

TURKCAST 2014

TURKCAST 2014 Fuarında ise, başta TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği) üyeleri olmak üzere 65’in üzerinde Türk döküm üreticisi 7. holde bir araya geliyor. Otomotiv, inşaat, iş makineleri, ağır makine sanayi, çimento, beyaz eşya, demiryolu, havacılık ve daha birçok sektörden TURKCAST fuarını ziyaret edecek olan yerli ve yabancı döküm alıcıları için Türkiye’nin önde gelen dökümhanelerini aynı çatı altına getiren bu platform, ziyaretçilerini çok sayıda dökümhane ile temasa geçirerek döküm ihtiyaçlarını en uygun şekilde tedarik etmesini sağlayacaktır.

2_423x280

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST Fuarlarının Büyüyen Başarısı

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST Fuarlarının, her tekrarında sürekli artan rakamsal verileriyle 2014 yılında;  22.000 m2 lik net sergileme alanına, yaklaşık 40 ülkeden 950’yi aşkın katılımcı firmaya, 70’i aşkın ülkeden 16.000 ‘in üzerinde ziyaretçiye ulaşması bekleniyor.

Paylaşacak Çok Şey Var

Avrupa ve Asya metalürji sektörlerini birbirine bağlayan bir köprü görevi niteliğindeANKIROS/ANNOFER/TURKCAST fuarlarının öncelikli amacı, sektördeki gelişmeler ve son teknolojilerden haberdar olmak, yeni yatırımcılar ve tedarikçiler bulmak, firmalar açısından yeni iş bağlantıları ve metalürji sektöründeki farklı deneyimlerini paylaşmalarını sağlamaktır.

Eş Zamanlı Kongreler

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2014 süresince, eş zaman ve mekânda, TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından “17. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi”, TÜDOKSAD – Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği tarafından “7. Uluslararası Ankiros Döküm Kongresi” ve TÇÜD (Türkiye Çelik Üreticileri Derneği)  tarafından organize edilen “2. Çelik Teknolojileri Zirvesi” düzenlenecek. Kongreler ve zirve, sektörle ilgili dünyadaki bilimsel, teknolojik ve ticari gelişmelerin, araştırma sonuçlarının, yeni ürünlerin ve tasarımların paylaşımı için  önemli bir  uluslararası platform oluşturacak.

 Yerel ve Uluslararası Destekler

ANKIROS / ANNOFER/ TURKCAST 2014’ ü destekleyen yerel ve uluslararası kuruluşlar; TÜDÖKSAD- Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği, TMMOB – Metalurji Mühendisleri Odası, TÇÜD – Türkiye Çelik Üreticileri Derneği, KOSGEB, Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı, Çelik İhracatçıları Birliği, Makine tanıtım Grubu, CEMAFON – The European Foundry Equipment Suppliers Association, EUnited – The European Engineering Industries Association, VDMA – German Engineering Federation, CECOF – The European Committee of Industrial Furnace and Heating Equipment Associations, AMAFOND – The Italian Foundry Machinery and Products Association, FESA – Foundry Equipment Supplies Association of UK, FUNDIGEX – The Castings Exporters’ Association of Spain.

 KOSGEB Desteği

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2014 bu sene de KOSGEB tarafından destek kapsamına alındı. KOSGEB desteğinden yararlanmak isteyen katılımcı firmalarımız bağlı bulunduğunuz KOSGEB merkezine başvurabilirler.

T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan Fuarlara “Alım Heyeti” Desteği

ANKIROS/ANNOFER/TURKCAST 2014 fuarlarımıza, yurt dışı tanıtım faaliyetlerimizin yanı sıra uluslararası ziyaretçi sayısının attırılması amacıyla T.C. Ekonomi bakanlığının koordinatörlüğünde düzenlenen “Alım Heyeti” programından destek geldi.

Alım Heyeti programı kapsamında 45 hedef ülkeden tüm metalürji sektörünü hedefleyen heyet çalışmaları başlatıldı. Yurt dışından, Alım Heyeti kapsamında ziyaretçi olarak katılmak isteyen firma yetkilileri, bulundukları ülkedeki T.C. Büyükelçiliği’nin Ticaret Müşavirliğine başvuracaklardır.

 Ziyaretçi Ön Kayıt Formunun Avantajlarından Faydalanın

Fuarlarımızı ziyaret ücretsizdir. Fuar alanında kayıt sırasında vakit kaybetmemek için ZİYARETÇİ ÖN KAYIT formunu doldurmayı unutmayın! Ön kayıt formuna ve fuar davetiyesine ulaşmak için lütfen www.ankiros.comadresini ziyaret edebilirler.

Ücretsiz Servisler

Fuarlara ziyaretinizi kolaylaştırmak adına İstanbul içinde bazı noktalardan ve Atatürk Havalimanından, belli saatlerde ücretsiz servisler kaldırılacaktır. Ayrıca fuarları ziyaret etmek isteyen firmalar için Anadolu’da pek çok sanayi odası ve organize sanayi bölgeleri ile ücretsiz otobüs tahsisi konusunda ortak çalışma başlatılmıştır. Fuarlar ile ilgili detaylı bilgiye www.ankiros.com adresinde ulaşılabilir.

“ANKİROS/ ANNOFER/ TURKCAST FUARLARINDA TÜM SEKTÖR İLGİLİLERİNİ GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com