Connect with us

Genel

Dünya değirmencilik sektörü büyük buluşma için gün sayıyor

Yayın Tarihi:

-

 

Dünya hububat ve bakliyat işleme endüstrisinin en büyük buluşma platformu İDMA, 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde altıncı kez dünya değirmencilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. 200’ü aşkın markanın son teknolojilerini sergileyeceği fuara, 139 ülkeden binlerce profesyonel sektör temsilcisi ve yatırımcının katılması bekleniyor.

 

UluslararasıUn, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna,Bisküvi Teknolojileri Fuarı İDMA’nın altıncısı, 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, dünyanın 139 ülkesinden gelecek binlerce profesyonel ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Fuar Merkezi’nin 33 bin metrekarelik 3 salonunda gerçekleştirilecek fuara,200’ün üzerinde marka katılım gösterecek. Fuar için yoğun bir hazırlık sürecine giren teknoloji üreticileri ve tedarikçileri, en son yeniliklerini İDMA 2015’te sektörün beğenisine sunacak.

 

YATIRIMCILARIN GÖZÜ İDMA’DA

2013’te düzenlenen fuara kıyasla 2015’te sergileme alanı ve katılımcı sayısı açısından yüzde 100’e yakın büyüme kaydeden İDMA, büyüyen sergi alanıyla birlikte ziyaretçi sayısında da bir önceki fuarın başarısını ikiye katlamaya hazırlanıyor.

Fuar organizatörü Parantez Fuarcılık, İDMA 2015 için 139 ülkedeki ziyaretçi çalışmasına tüm hızlıyla devam ediyor. 139 ülkedeki un, irmik, pirinç, mısır,bulgur ve yem değirmenleri ile bakliyat, makarna ve bisküvi üreticileriylebirebir görüşmelerle tanıtımını yoğun bir şekilde sürdüren Parantez Fuarcılık,üreticilerden ve yatırımcılardan gelen talepler doğrultusunda 30 ülkede heyetdüzeyinde katılım konusunda sektörün önde gelen temsilcileriyle anlaşmaya vardı.

Yatırım planı yapan dünyanın farklı noktalarındaki firmaların temsilcileri, karar vermek ve tercihlerini belirlemek için tüm teknolojileri ve farklı alternatifleri bir arada görebilecekleri İDMA Fuarı’nı bekliyor.

 

TEKNOLOJİDE TÜM ALTERNATİFLER İDMA’DA

Hububatve bakliyat işleme sektörünün merakla beklediği İDMA, 2015’te çok daha büyükbir alanda, daha fazla alternatifi bir araya getirecek. İDMA’ya katılım gösterecek ziyaretçiler; firmaları için aradıkları tüm makine, ürün vehizmetleri geniş bir yelpazede İDMA çatısı altında bulabilecek. Kendi ihtisas alanlarıyla ilgili geliştirilen en son teknolojileri birebir görme ve yakından inceleme şansı bulacak ziyaretçiler, bir yandan hububat ve bakliyat işleme teknolojilerinde dünyanın en büyükleri arasında yer alan firmalarla görüşme olanağı bulurken bir yanda da benzer teknolojileri geliştiren firmaları, geliştirdikleri teknolojileri ve diğer pek çok alternatifi her açıdan karşılaştırma ve kıyaslama imkanına sahip olacak.

 

 

FUARDA SERGİLENECEK ÜRÜN GRUPLARI

 • Un Değirmeni Makineleri ve Ekipmanları
 • İrmik Değirmeni Makineleri ve Ekipmanları
 • Mısır Değirmeni Makineleri ve Ekipmanları
 • Pirinç Değirmeni Makineleri ve Ekipmanları
 • Yem Değirmeni Makineleri ve Ekipmanları
 • Bakliyat Temizleme ve Ambalajlama

Makineleri ve Ekipmanları

 • Makarna Üretim Makineleri ve Ekipmanları
 • Bisküvi Üretim Makineleri ve Ekipmanları
 • Tahıl Depolama Siloları
 • Dolum,Taşıma ve Tahliye Sistemleri
 • Laboratuvar Cihazları
 • Katkı Maddeleri
 • Ambalaj Makineleri ve Malzemeleri
 • Yedek Parça ve Yan Sanayi
 • Uluslararası Hububat ve Bakliyat Satıcıları

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com