Connect with us

Genel

ELEX Fuarı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Yayın Tarihi:

-

 

 

25-28 Eylül 2014’te İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan ELEX Fuarı, bu yıl 3. Kez düzenlenecek. Çalışmalarına yoğun olarak devam eden ELEX Fuar’ı şimdiden 11. Hol’ün büyük bir kısmını doldurmaya başardı.

ELEX ekibi Dubai Middle East Electricity Fuarı’nı ziyaret etti
ELEX ekibi, 11-13 Şubat 2014 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşecek olan Middle East Electricity Fuarı’nı ziyaret etti. Sektörün birçok isminin yer aldığı bu etkinlikte ELEX Ekibi de uluslararası katılımcı ve ziyaretçisi ile bir araya gelerek ELEX’in Türkiye’deki önemini anlatarak, sektör profesyonellerinin fuara katılımı için çalışmalarda bulundu.
Her geçen yıl büyüme yolunda ilerleyen ELEX, uluslararası fuarlarda da yer alarak hem Türk katılımcıları hem de uluslararası katılımcıları ile buluşmaya devam ediyor.

İzmir Ticaret Odası’ndan ELEX Fuarı’na destek
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi İzmir Ticaret Odası 2014 yılında da üyelerine fuar katılımına yönelik teşvikler veriyor. ELEX Fuarı da desteklenen fuarlar arasında bulunuyor.
Destek, ELEX Fuarı’na katılım yapmış sözleşmelerin en düşüğünün m2 birim fiyatı üzerinden verilecektir. Paket standlı katılımlar ya da boş standsız alanda maksimum 9m2’ye kadar olan kısım teşvik kapsamına girmektedir ve belirtilen alanın tutarının tamamı firmaya geri ödenecektir.
KOSGEB desteği alan firmalar, bu teşvikten yararlanamıyorlar. Destekten yararlanabilmek için fuarın başlangıç tarihinden 15 gün öncesinde, ilgili firmanın, başvurusunu, İzmir Ticaret Odası web portalından online olarak yapmış olması gerekiyor.

ELEX Fuarı’na KOSGEB desteği

KOSGEB 2014 yılında üyelerine fuar katılımına yönelik teşvikler veriyor. Her yıl olduğu gibi 3. ELEX Fuarı bu yıl da yine KOSGEB tarafından destekleniyor.

KOSGEB’e üye olan firmalar fuar katılımlarında 50 m2’ye kadar %50’sini KOSGEB’ten destek olarak geri alabiliyorlar. KOSGEB tarafından ELEX Fuarı’na verilen toplam destek m2’si 726 m2 ile sınırlı. Bu sınıra ulaşıldıktan sonra KOSGEB’ten destek alınamıyor.

Sizler de sektörün en büyük iş bağlantılarının gerçekleştiği ELEX Fuarı’nda yerinizi almak istiyorsanız bu fırsatları kaçırmayın.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com