Connect with us

Etkinlikler

Fastener Fair Turkey 2018 fuar tarihleri ve mekanı teyit edildi

Yayın Tarihi:

-

 

Bir sonraki Fastener Fair Turkey, İMF – İstanbul Fuar Merkezi’nde 15-16-17 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Bu prestijli merkezin iki salonuna yayılacak olan fuar, Türkiye’de bağlantı ve sabitleme elemanları ve teknolojileri alanında dördüncü kez düzenlenmektedir. Başarılı geçen önceki Fastener fuarları gibi bu fuar da yine hem endüstriyel hem de inşaat uygulamalarındaki imalatçıları, toptancıları, bayileri/distribütörleri ve son kullanıcıların yanı sıra bağlantı elemanı imalat ekipmanı ve malzemelerinin tedarikçilerini de bir araya getirecektir.

 

 

Fuar katılımcıları ürünlerini ve yetkinliklerini Avrupa ile Asya’nın birleştiği İstanbul’da sergilemek adına hızlı davranıp önlerine çıkan fırsatı kaçırmadı. Fuara daha bir yıl olmasına rağmen, stand alanının %91’i dolmuş durumda. Şu ana kadar aralarında Türkiye, Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya, Çin ve Tayvan’ın da bulunduğu 120’den fazla ülkeden firma, fuara katılımını teyit etti.

 

En son Mart 2016’da düzenlenen Fastener Fair Turkey aralarında müdürlerin, mühendislerin ve alıcıların da bulunduğu 1700 ziyaretçi ile son derece başarılı geçti. Ziyaretçilerin çoğu Türkiye’den olmakla birlikte, 38 ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin toplamın %10’nunu oluşturdu. Fuar ziyaretçilerinin yarısını toptancılar ve distribütörler oluştururken, %21’i ise bağlantı elemanlarının son kullanıcıları idi. Geri kalan ziyaretçiler ise bağlantı elemanları imalatçılarından oluşuyordu.

 

Ziyaretçilerin %50’sini oluşturan genel müdürler, yönetim kurulu üyeleri ve girişimciler ile ziyaretçi niteliği de yüksekti. Ziyaretçilerin geri kalanı ise mühendisler ve teknisyenler, daire başkanları, üst düzey yöneticiler ve müşteriler oluşturdu.

 

Türkiye ekonomisinin gücü ve çeşitliliği, ülkenin Avrupa ile Asya arasındaki konumu bu performansın temelini teşkil etti. Tüm bunların katılımcıları ve ziyaretçileri bir sonraki fuara çekmede yine kilit bir rol oynaması bekleniyor.

 

Organizatör Mack Brooks Fuarcılık A.Ş. Fuar Direktörü Olivia Griscelli Fastener Fair Turkey 2018’le ilgili şöyle konuştu: “Çok sayıda firmanın bir yıl sonra düzenlenecek olan fuara katılımlarını teyit etmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Bunun Fastener Fair Turkey’nin format olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşıladığının bir göstergesi olduğuna inanıyoruz. Şu anda 2018’de de gerçekten harika bir fuar ortaya koymak için öncekilerin başarısı üzerinden ilerlemeye odaklandık.”

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com