Connect with us

Etkinlikler

Form Makina’nın 13. Tezgâh Tanıtım Günleri Ankara’da gerçekleştirildi

Yayın Tarihi:

-

Form Makina, geleneksel tezgâh tanıtım günlerinin on üçüncüsünü bu yıl 10-12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdi.

“Ankara Tezgâh Tanıtım Günleri” başlığı altında düzenlenen etkinlikte Form Makina, bünyesinde bulunan CNC metal işleme makinaları hakkında müşterilerine ayrıntılı bilgiler sundu. Bu seneki etkinlikte 3D katmanlı imalat, hassas taşlama ve Mazak NcGage konulu seminerler de düzenlendi.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Form Makine Ankara Bölge Satış Müdürü Zafer Selçuk Yirmibeş, tezgâh tanıtım günlerine olan ilginin her geçen sene arttığını belirtirken, bu seneki ilgininse beklentilerin de üzerinde olduğunu belirtti.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com