Connect with us

Elektrik Motorları

Genel Motor Redüktör, hızlı tedariki mühendislik çözümleriyle taçlandırıyor

Yayın Tarihi:

-

Kuruluş tarihinden itibaren ürün portföyünde yer alan alanında uzman pek çok yerli ve yabancı markayı yüksek stok hacmi ile sunan Genel Motor Redüktör, hızlı tedarik anlayışını mühendislikle taçlandırarak, endüstrinin çözüm ortağı oluyor.

1996 yılında kurucusu Nevzat Demirhan’ın sektör tecrübesiyle faaliyetlerine başlayan Genel Motor, geniş ürün gamı ve yüksek stok hacmi ile Türk sanayisine hem tedarik hem de bilgi ve tecrübe olarak hizmetler sunuyor. Tedarik süreçlerini mühendislikle taçlandırın Genel Motor, ürün satış ve tedarikinin yanı sıra fabrika otomasyonu, makine üretim, kurulum, montaj gibi konularda da hizmet veriyor. Genel Motor Redüktör; elektrik motoru, redüktör, fren, vibrasyon motorları, hız kontrol cihazları gibi ürünlerin ana bayiliklerinin yanı sıra, 2020 yılında devreye aldığı GMR Otomasyon firması ile otomasyon sektöründe de faaliyetlerini sürdürüyor. Geniş ürün portföyü içerisinde; Volt Motor, Volt Redüktör, Siemens, Yılmaz Redüktör, Gamak, ELK, Dereli ve Brakex gibi önemli yerli ve yabancı markaları bulunduran Genel Motor Redüktör, müşteri taleplerine odaklanan hizmet anlayışı ile endüstriyel sektörlerde kullanılmak üzere başarıyla devam ettirdiği genel tahrik elemanları satışının yanında, alanında uzman kadrosuyla elektrik motoru verimlilik konusunda danışmanlık ve mühendislik hizmetleri de veriyor.

Yerli ve yabancı markaların geliştirdiği üstün verimliliğe sahip ürünleri, uzman kadrosuyla endüstriye sunan Genel Motor Redüktör, müşterilerinin makine ve fabrika otomasyon enerji ve kontrol sistemleriyle ilgili kurduğu GMR Endüstriyel Otomasyon ile oluşturulmak istenen makine ve fabrika sistemleri hakkında incelemelerde bulunup bu sistemlerin sıfırdan kurulumunu ve revizyonunu yapıyor. 50 yıldan bu yana Türk sanayisine ürün tedariki konusunda yapmış olduğu hizmetlere eklediği otomasyon odaklı GMR Endüstriyel ile hem ürün gamını genişleten hem de müşterilerine otomasyon enerji ve kontrol sistemleri hakkında çözümler sunan Genel Motor Redüktör, sanayinin çözüm ortağı oluyor.

kamagra oral jelly usa

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com