Connect with us

Screw Jack

2C Endüstri Makineleri ile hareket teknolojisinde %100 müşteri memnuniyeti

Yayın Tarihi:

-

Hareket teknolojilerinde çok yönlü çözümleri hızlı teslimat seçenekleriyle güç aktarım sektörüne sunan 2C Endüstri Makineleri, en kaliteli endüstriyel ürünleri en uygun fiyata müşterilerine ulaştırmayı istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.

2C Endüstri’nin hareket çözümleri:

Vidalı Kriko (Screwjack)

Mecmot marka screwjack ürünleri dairesel hareketi lineer harekete çevirerek yük kaldırma, baskı oluşturma gibi uygulamalarda güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunar. Tamamen mekanik bir yapısı olmasından dolayı birden fazla ürünün senkron çalıştırılmasında alternatif çözümlere göre avantajlıdır. Mil hareketli ve somun hareketli 2 farklı versiyonu bulunan Mecmot Screwjack’ler, 5 kN’dan 350 kN’a kadar 8 farklı modeliyle her uygulama için ürün alternatifi sağlar.

Yön Değiştirici

Üstün özelliklere sahip Mecmot marka Yön Değiştirici, helis ayna mahruti dişli sistemiyle motordan aldığı hareketi 90 derece çevirerek iletmeyi sağlar. Isıl işlem ile sertleştirilmiş ve profilleri taşlanmış dişlileriyle küçük gövde ebatlarında yüksek tork iletim kapasitesine sahip olan bu ürün; tüm yüzeyleri işlenmiş gövdesi sayesinde kolay montaj imkanı ve 6 farklı gövde yapısı ile 10 Nm’den 2000 Nm’ye kadar tork aralığında çalışma imkanı sağlar.

Linear Aktuatör

Tamamen mekanik komponentlerden oluşan bir elektromekanik silindir işlevi gören Mecmot Lineer Aktuatör

, güçlü tasarımıyla yüksek kuvvetlerde sorunsuz çalışma imkanı sağlar. 

Advertisement

Trapez Mil

Alanında lider firmalardan biri olan Gradel Baudin marka Trapez Mil, birçok özelliğinin yanı sıra uzun ömür açısından optimum bir çözüm sunar.

info@2cendustri.com
www.2cendustri.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com