Connect with us

Motorlar

Makine tedarikinin doğru ve hızlı çözüm adresi Alp Redüktör ve Motor

Yayın Tarihi:

-

Makine tedarik sektöründe Alp Redüktör ve Motor ismiyle faaliyet gösteren şirket, Aydın Efeler ilçesinde Lojistik Depo, Bursa Nilüfer’de merkez ofisleri ve bölge deposuyla “Güçlü stok hızlı çözüm” anlayışıyla tüm Türkiye ve dünyaya hizmet sunmaktadır. 

Geniş bir ürün gamına sahip firma başta ağır sanayi olmak üzere; vinç, inşaat, maden, tekstil, konveyör, pompa, gıda, orman, tarım ve hayvancılık sektörlerine redüktör ve yardımcı güç aktarma teknolojilerini sunmaktadır. 

Alp Redüktör ve Motor, redüktör gruplarında NRW Drive Technologies® (Ahlen, Germany) markasının Türkiye Bursa Bölge Temsilcisi’dir. Markanın ürün grubunda; helisel dişliler, helisel konik dişliler, sonsuz ve helisel sonsuz dişliler, paralel şaft montajlı, endüstriyel tip, şaft montajlı helisel ve planet dişli redüktörler yer almaktadır. Geniş tahvil aralığında, farklı tip giriş ve çıkış opsiyonlarına sahip 1.000.000 Nm’lik torka kadar müşteri ihtiyaçlarına cevap veren yüksek kaliteli ürün serilerini yerel ve küresel pazara sunmaktadır. 

Makine üreticilerinin, ürün geliştirme süreçlerinde ihtiyaç duydukları nitelikli bilgi ve teknik konularda

buy levitra cheap

, başta redüktör olmak üzere tüm güç aktarma sistemlerine yönelik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Elektrik motoru ve titreşim motoru gruplarında ise sektörün önde gelen markalarının tedarikini sağlamaktadır.

Alp Redüktör ve Motor, makine tedarik sektöründe hızla büyümekte olup, gelişen teknolojiyi ve sektör dinamiklerini yakından takip ederek yüksek kaliteli hizmet anlayışını geliştirmektedir. 

Erkan ŞİMŞEK
PhD.,MSc. Genel Müdür

Sektörde bizi öne çıkaran  en güçlü yönümüz yüksek eğitimli ve sektörde yetişmiş deneyimli çalışanlarımızla hizmet sunmamızdır. 4 doktoralı ve 1 yüksek mühendisin başını çektiği ekibimizde, farklı branşlardaki mühendisler, teknik ve idari kısımlarda görevli personelimizle sektörün talepleri doğrultusunda, doğru ve hızlı çözümler üretmekteyiz. 

Advertisement
 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com