Connect with us

Rulmanlar

1969’dan bu yana değişmeyen kalite anlayışı: HCB Hacıbalı Rulman Yatakları

Yayın Tarihi:

-

53 yıllık tecrübesiyle 10 bin metrekarelik tesislerinde alanında en geniş ürün yelpazelerinden birini sunarak yüzlerce çeşit rulman yatakları üreten HCB Hacıbalı Rulman Yatakları; uzun ömürlü

, dayanıklı, benzersiz ve kaliteli ürünleriyle birçok sektörün tercihi oluyor.

1969 yılında Konya’da kurulan, üretimiyle alanında öncü firmalar arasında yer alan HCB Hacıbalı Rulman Yatakları, günümüzde 10 bin metrekarelik üretim tesisinde; 14 ürün grubunda yıllık 630 çeşit üründen 200 bin adet üretim kapasitesine sahip. Üretiminin tüm aşamalarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak alanında lider firmalar arasında yer alan HCB Hacıbalı Rulman Yatakları, yüzlerce çeşit ürününü 23 ülkeye ihraç ederek birçok sektöre küresel ölçekte çözüm ortağı oluyor.

Firma, isteğe bağlı olarak çelik veya sfero olarak da üretim yapabiliyor. HCB Rulman Yatakları, yüzlerce ürünün yer aldığı geniş ürün yelpazesinde yer almayan özel amaçlı rulman yataklarını da gerekli veriler sunulduğu takdirde üretebiliyor. 

ISO 9001:2008 Kalite Politikası ile ürün kalitesinde etkili olan süreçleri sürekli olarak iyileştiren ve tedarikçileriyle koordineli çalışarak kalite konusunda destekleyen firma, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda eksiksiz çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com